Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy vannak a Sword Art...

Hogy vannak a Sword Art Online (SAO) évadok sorrendben?

Figyelt kérdés
Ugye volt az első ahol a SAO-ban vannak, második a tündér világ. Sok helyen azt olvastam hogy többen kíváncsiak arra, hogy mikor jön a harmadik évad. De az nem a phantom bullet? Vagy én értek valamit félre?

2015. jún. 25. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elsőben SAO van, de a tizen valahanyadik résztől kijutnak, és utána megy az ALfheim onlineba, mert valaki van ott.. :)

Utána a 2. évadban még az ALfheim onlineal foglalkonak, de utána jön a Gun Gale Online.

A 3. évad pedig még tabu.. :D

2015. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

fél évadhoz 2 light novel van. Aincard light novel (1-2 novel) első évad, 14. részig , Alfheim Online (3-4 novel) a maradék részek az első évadból. | SAO II. Gungale Online(Phantom bullet az eredet címe) ( 5-6 novel.) SAO II első 14 rész . | Utána kicsit fel lett cserélve ( ha jól emlékszem, de nem vennék rá mérget) mert a Yuki-s az a 7. novel a Excalibullshit meg a 8. | 9-15(16 nemsokára jön ki), Alicization .


Bocsi ha kicsit zavartan írtam :D

2015. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi para :D Köszönöm srácok/csajok :D
2015. jún. 28. 09:32
 4/5 anonim válasza:
2017. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, bár japánban ha jól tudom már 2 napja kijött
2017. febr. 20. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!