Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az InuYasha című anime-hez...

Macix10 kérdése:

Az InuYasha című anime-hez lesz-e magyar szinkron? Van rá esély?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Százötvenvalamennyi (nem tudom pontosan meddig) részig szinkronos.
2015. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
A 113. részig szinkronos, a többi rész fenn van indavideón is feliratosan.. Szerintem nincs sok esély rá..:(
2015. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én azt halottam hogy az InuYasha magyar feliratos epizodai már rég meg vannak szinkronizálva de az RTL Club nem adja ki sajnos :( meg azt is halottam hogy akkor lenne ki adva ha megvenné az egyik csatorna! Ha van még hozzá füzni valotok irjatok! Ki váncsivagyok hogy meg lesz -e! :)
2015. jún. 25. 17:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Így van, tudomásunk szerint végig leszinkronizálták az alapsorozatot, de nem adták ki az egészet és nem is akarják, mert az RTL már rég nem foglalkozik animékkel. És eddig más csatorna sem mutatta jelét annak, hogy meg tudnák tőlük szerezni a szinkront.
2015. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De hiszen a Viasat6 foglalkozik animével! :)

És ha valamikor vagy PL egyszer a Viasat6 megveszi?

2015. jún. 26. 09:46
 6/20 anonim ***** válasza:

Az RTL addig nem adhatja tovább, ameddig nem vetítették le.


Amúgy az A+ hivatalos Youtube csatornájára 4k-s felbontásban töltik fel a részeket, és mind a 167 rész fent lesz.

2015. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, a Viasat6 pár éve tényleg mondta, hogy adni fognak még érdekességeket, és mivel a legtöbben az InuYashát kérték tőlük, egyesek szerint pont erre céloztak.


De az már rég volt, azóta nem nagyon tettek közzé semmi infót animékről, sőt még le is vették a Yu-Gi-Oh GX-et a műsorból, tehát lehet, hogy már nem is érdekli őket az anime.

2015. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De ha a Viasat6 nem foglalkozik animével?! Akkor miért kezték el vetiteni a Dragon Ball Z-et? :)


És ha késöbb azt fogjuk látni hogy a Viasat6 levetiti az InuYashát? :)

2015. jún. 26. 16:14
 9/20 anonim ***** válasza:
Viasat6 a Yu gi-oh! Gx-et tölti fel a viasatplayre 2016 nyaráig elérhető nézzük minél többen, akkor talán nagyobb lesz az esély rá, hogy leadják vagy vesznek még, bár sok jót nem érzek ezzel kapcsolatban. 2 éve ua azok mennek csak... :( pedig lenne rá igény....
2015. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha az InuYashát le adná a Viasat6!
2015. jún. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!