Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Harry Potter...

Mit gondoltok a Harry Potter és a Halál Ereklyéi Part 1-ben a Mardekár Medálja által keltett pucérkodós illúzióról?

Figyelt kérdés
Engem abszolút kirázott tőle a hideg és meg most sem értem hogy minek kellett azzal sokkolni a fanokat, hogy kedvenc szereplőink elkezdenek meztelenül csókolózni szegény Ron előtt.

2015. jún. 28. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a medál az életét védte,ezért persze,hogy a legvégsőkig próbált elmenni abban,hogy felébressze ron legnagyobb félelmeit.
2015. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a könyvben az van, hogy a nem igazi Harry és Hermione csak megcsókolják egymást, de a filmben szerintem nagyon el van túlozva
2015. jún. 28. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert Ron állandóan attól félt, hogy ő csak egy harmadik kerék, hiszen Harry világhírű, Hermione szuperokos, ő pedig semmiben sem tűnik ki. Rettegett attól, hogy Harry és Hermione összejönnek, és így elveszti a lányt, akibe szerelmes és a legjobb barátját is. Amíg hordta a medált, addig az kifigyelte Ron félelmeit, és mikor sebezhető lett a medál, akkor azzal próbálta magát védeni, hogy levetíti Ron rémálmát, hogy a tárgy helyett inkább Harry ellen forduljon.
2015. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló köszönöm :)
2015. jún. 28. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen rész? Lehet nekem a 7/1 film akkor félig vagy teljesen kimaradt. Hát gondolom azért, mert a közönség is felnőtt a könyvekkel (filmekkel) együtt, ez már belefér.
2015. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!