Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hova lettek a rajzfilmek? Mi...

Hova lettek a rajzfilmek? Mi ez a sok élőszereplős sorozat?

Figyelt kérdés

Nem tudom feltünt-e nektek... De alig vannak rajzfilmek. igazsag szerint 2 dolog bánt engem:


1

Nem adják a régi rajzfilmeket. Persze nem várom el, hogy az újaknak ne legyen helye, de azt hiszem, hogy a mostani gyerekek ugyan úgy szeretnék a régieket mint a mostaniakat. Nem hiszem, hogy a grafika vagy maga a történet miatt lenne kevésbbé érdekes. Pl., mikor én voltam gyerek a fosterék háza mellett ugyan úgy imádtam az eredet régi scooby doo részeket, vagy tom és jerryt. Szóvan nem hiszem, hogy ebből gyökerezne a probléma.


2

De... nick/cn/disney kozül kettőn szinte csak élőszereplős műsorok mennek. Bárki aki nézett már ezek közül egyet is, rájön, hogy ezek teljesen egy kaptafára épülnek. Azért szerinte, a rajzfilmekből sokkal... Sokkal több variáció volt, ezért sem értem, hogy miért erre van igény.


Bár akkor a disney meg fox kids volt, és ha jól emlékszem nem volt egész napos. A cn meg 10 utan valami angol csatorna volt, a nick egész éjjel ment. Imádtam, hogy ha nyaron nem tudtam aludni, volt mit néznem, de ma ese bekapcsoltam és egész ete a big time rush megy... De nem 2 rész és utána másik hanem órákon keresztül. Komolyan ezeknek a csatornáknak egyre kevesebből van mit válaszaniuk... Biztos vagyok benne, hogy 10 évvel ezelőtt 3x ennyi mese volt



2015. júl. 2. 02:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez egyértelmű hiszen a mai gyerekek nem rajzfilmeken hanem ezeken nőttek fel így nagyobb a nézetségük és nagyobb nézetség =több adás idő!
2015. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert sajnos erre van igény. Maximálisan egyetértek veled, inkább a régi rajzfilmeket kéne vetíteni, illetve az újakat, és ezeket az élőszereplős hülyeségeket pedig eltörölni. Kár, hogy a mai gyerekek már nem tudják meg, milyen a jó Nick, CN stb...
2018. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!