Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legizgalmasabb...

Melyik volt a legizgalmasabb film amit eddig életetekben láttatok?

Figyelt kérdés

Odavagyok az izgalmas filmekért. Olyan filmet keresek amit ha elkezdek nézni egyszerűen nem fogom tudni kikapcsolni azt. Mindegy milyen műfajban. Ha a végén van egy hatalmas csattanó az csak jó. És nem... Nem akció jelenetekre van szükségem és profi CGI-ra meg villanásokra... Valami jó kis elgondolkodtató és IZGALMAS filmet szeretnék nézni de nem találok.

Számomra az ilyen filmek izgalmasak mint pl.: Confessions, Predestiantion, Magnolia, La Migliore Offerta... Szörnyen hálás lennék.



2015. júl. 5. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hú hát most így nem tudom,de az biztos hogy amit most láttam filmek és nagyon hatással volt rám az az Emlékek őre,ott egyszerűen kikapcsolt az időérzékem és egyszer csak azt vettem észre hogy vége
2015. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos láttam. Nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet de nem volt rossz.
2015. júl. 6. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor esetleg pillangó hatás?
2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Imposztor(ennek aztán vagy van,vagy nincs csattanója,ezt nagyon ajánlom)
2015. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,Hold,ez is nagyon jó.
2015. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ami elsőre az eszembe jutott az a Halálhegy - a Dyatlov rejtély.
2015. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Interstellar. Életemben először hatott is rám egy film beleéltem magam. Eddig soha nem sikerült.
2015. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!