Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeimben halványan él két...

Emlékeimben halványan él két mese, de egyszerűen nem tudok rájuk jobban visszaemlékezni, tudnátok segíteni? (Én jelenleg 20 éves vagyok, tehát valószínűleg az 1995-2000 közötti időszakban tévében játszott, vagy videón kiadott mesékről lehet szó. )

Figyelt kérdés

Az első: valamiért egy elvarázsolt kastély rémlik, de lehet, hogy nem volt elvarázsolt. A főhős egy szőke lány volt, nem biztos, hogy hercegnő, de olyan szép ruhában volt. Valaki ellen itt is küzdeni kellett, és a végén egy nagy bálterem volt a helyszíne a happy end-nek.


A másik: egy erdőben élő állatközösségről szólt, az egyikük egy szürke színű, talán borz, vagy valami hasonló (lány) lehetett. Őrá emlékszem, egy fehér virág volt az egyik füle mögé tűzve. Volt egy erdőtűz, őt kellett onnan kimenteni. (Talán mert a füsttől elájult, vagy valami ilyesmi.)


Előre is köszi!



2013. okt. 25. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőre több variáció eszembe jutott, lehet, hogy egyik sem az:

- Széttáncolt cipellők

- Bűbáj (mondjuk ez félig film, de minden más egyezik)


A másodikat nem tudom, a Bambiban volt olyan borz.

2013. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ezek voltak, de ezek is jó mesék (:
2013. okt. 25. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szerintem a Hattyúhercegnő :)

De a másik sajnos egyáltalán nem rémlik :(

2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!