Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadala:a kiválaszto...

Az éhezők viadala:a kiválasztott című filmben mit jelentenek ezek a képsorok?

Figyelt kérdés
Egy csomó fegyvertelen ember rohan a Kapitólium felé,és felrobbantják a víztározót.
2015. júl. 7. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Ott van egy szép nagy város,amit az elnök igyekszik megóvni,és akkor ezek meg robbantgatnak.Mi ezzel a céljuk?

A végén meg van egy beszéd,amiben kiderül,hogy ezek valójában csak demokráciát akarnak.Most hogy van ez?Így akarnak demokráciát építeni?Elég zavaros egy film.Hollywoodi psyhé?

2015. júl. 7. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem hogy mondták volna hogy demokráciát akarnak, csupán fel szeretnék nyitni az emberek szemét, hogy lássák mi történik odakint, míg ők boldogan éldegélnek a város közepén.


Másképp nem lehet ezt elérni. Szerinted miért vannak forradalmak? Mert sajnos másképpen nem lehet elérni hogy megváltozzanak a dolgok. Gondolom abban a világban is a média mindent cenzúráz (ahogy nálunk...), és a buta emberek nem veszik észre, hogy a többieknek mennyire rossz, a gazdagok, akik meg nem segítenek a többieknek meg nem megérdemlik...? Nem mintha valaha létrejöhetene egy tökéletes világ, de próbálkozni lehet.

2015. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért robbantják fel, és energiatermelő gátat robbantanak fel nem pedig víztározót, a víztározók mesterséges tavak azokat hogy robbantod fel :) hogy a város energiaellátását megszüntessék, hogy ezáltal zavart okozzanak a kommunikációban, bénítsák a város működését, satöbbi. Tudod a háborúkban az ilyen kiemelt infrastruktúrákat leszokás rombolni. És ha már van náluk robbanóanyag, ami fegyvernek minősül, akkor mégsem fegyvertelenek :)
2015. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült beugratnom titeket!HA-HA-HA!Na jó,bocs.Nem volt szép tőlem.
2015. júl. 7. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a filmet,mert láttam az első két részt,és akkor már kiváncsi voltam,hogy folytatódik.Annyira nem tetszett,hogy magamban viccet csináltam belőle,kissé erőltetett történelmi párhuzamokat vonva magamban.Lásd:a tömegek lázadása a szellemi elit ellen a XIX.századtól.Ami persze ma is tart,elég a média süllyedő szinvonalára gondolni,vagy a bankok térnyerésére.És akkor így egy jót nevettem magamban,amikor Snow elnököt elgondoltam a rend fenntartójaként,a lázadókat meg robbantgató terroristaként.Azt hiszem,viccből sem nézek már több ilyen filmet.Viszont ott van a következő rész,hogy mi lesz a történet vége.Vagy a Terminátor 5.A Csillagok háborúja 7,stb.JAAAAAAAJ!
2015. júl. 7. 21:04
 6/6 anonim válasza:
Tudtátok, hogy a 3. könyv végén meghal Prim?
2015. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!