Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Harry Potter...

Szerintetek Harry Potter fiát, Albus Potter-t, melyik házba osztja be a Teszlek süveg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Griffendél.
2015. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Griffendél. A könyv végén azt kérdezi, hogy mi van ha a Mardekárba kerül, a sok gyökér (már bocsánat de erre nincs jobb szó) ebből levette, hogy tuti Mardekáros lesz... hát nem.
2015. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha beférne majd mindegyikbe, akkor ő választhat.
2015. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Az meleghazba
2015. júl. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De lehet akár hugrabugos vagy hollóhátas is. A black családból is mindenki mardekáros volt kivéve Sirius. Úgyhogy attól, hogy a Potter-Weasley duó minden rokona griffendéles volt, lehet Albus más házba megy.


De nem értek azzal egyet én se, hogy Mardekáros lenne; Ron is, ha emlékeztek, Harryvel együtt ezen aggódott, hogy mi lesz, ha mardekáros lett és nem lett az. Most attól, hogy ezen aggódott, nem biztos, hogy odakerül.


De ha a Süveg mégis a Mardekárnak szánná; annyi a különbség Harry és közte, hogy Harry lelke Griffendéles volt, de Voldemort lelkének egy darabkája, ami benne élt, Mardekáros. Ezért tudta megkérni, hogy ne legyen Mardekáros. A saját lelke által megvoltak a tulajdonságok, amik a griffendélhez kellettek, voldemort által meg ami a mardekárhoz. Albusnak csak a saját lelke van. Így ha a lelke Mardekáros, nem fogja betenni olyan házba, mint pl Griffendél, amihez nincsenek meg a kellő tulajdonságai. De amúgy tuti nem lesz Mardekáros, mert ha ellenzi, hogy odakerüljön, ellenzi a feketemágiát is.


Valaki elmélete szerint Albus Mardekáros lesz, hogy bemutassák, a Mardekár Házból nem csak gonoszok jönnek el 7 év után, mint Voldemort vagy a halálfalók, hanem hősök, jó emberek, mint pl Piton, és majd Albus, de ez szerintem nem igaz. Most attól, hogy amiatt retteg, hogy mardekáros lesz, attól nem kell azt hinni, hogy oda osztja be a süveg.


Szerintem Hugrabugos vagy Griffendéles lesz.

2015. júl. 8. 07:47
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a Mardekárra tippelek. Gondoljátok meg, mekkora motiváció lehet, ha oda járt az apja által ismert legbátrabb ember.


Plusz, Rowling szeret úgy játszani a szereplők neveivel, hogy azzal rámutasson a tulajdonságaikra.


Albus Severus Potter = ASP, ami az áspiskígyó angolul. És mind tudjuk, hogy a kígyó melyik ház jelképe.


*Thomasina*

2015. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen griffendéles lesz. Én a Potter gyerekeket nem tudom elképzelni másik házban. A Mardekárba tuti nem kerülnek, a Hugrabugba olyanok mennek, akik szorgalmasak és hát Harry a tanulással kapcsolatban nem a szorgalmáról híres. Esetleg még a Hollóhát is szóba kerülhetne, de szerintem ők inkább bátrak, mint okosak. Persze okosak is, de a bátorság rájuk jobban jellemző az én képzeletmben. Inkább Hermione és Ron gyerekei kerülnének esetleg a Hollóhátba, de ott is inkább a Griffendélt tippelném. Igazából szerintem a gyerekek nagyrészt abba a házba kerülnek, ahova a szülők, esetleg kivételes esetekben nem, mikor a gyereknek teljesen más elképzelései vannak a világról, mint a szülőknek, pl. Sirius esetében.
2015. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Griffendél vagy Hugrabug.
2015. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A legvégén kiderül hogy a griffendélbe kerül mert mutatja a fil ahogy Ron és Hermione közös gyerekükkel kezet fog a bal oldalról második asztalnál és mint tudjuk ott griffendélesek lakomáznak.
2015. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
előző, mit láttál?
2015. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!