Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter. Te melyik házba...

Harry Potter. Te melyik házba kerülnél,1:ha bármelyiket választhatnád 2:ha a Süveg osztana be?

Figyelt kérdés

A másodikat úgy értem, hogy szerinted téged a Süveg hová tenne, melyik ház erõsségeit érezné meg benned leginkább?

Az elsõnél meg abba a házba mehetnél, ahová te akarnál.



2015. ápr. 21. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy tök jó kérdés :) Ha bármelyik házat választhatnám, azt hiszem a Mardekárba mennék, mert mindig is kicsit izgalmasabbnak találtam a többi háznál, sok sötétség meg titkok..tudod :D

Viszont ha a Süveg osztana be, valószínűleg a Hollóhátba kerülnék, mert jó tanuló vagyok, szeretek is tanulni. :)

2015. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szívem szerint én is a Mardekárba mennék.

Ha viszont a Süveg osztana be, én tuti hatstall lennék (valahogy így hívják azt, akinél több, mint 5 percig gondolkozik), mivel alapvetõen próbálok érzõ és becsületes maradni, ami ugye hugrabugos jellemzõ, de a szorgalom sajnos hiányzik, valamint voltak már csúnya húzásaim, amit nem éppen egy hugrabugosra jellemzõek, sajnos csalni is szoktam, ráadásul engem pl.nagyon érdekel a bájitalkészítés, ami szerintem mardekáros vonás.

Úgyhogy nálam szerintem megbolondulna a Süveg, hiszen két tökéletesen ellentétes ház közül kéne választania :)

2015. ápr. 21. 21:19
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint a Hollóhátba mennék, és talán a süveg is oda osztana be. Nemsokára elvégzek egy igen jó egyetemet, igen jó eredménnyel, remélem méltónak tartana rá :D Egyébként talpraesett vagyok, de a túl sok izgalmat nem szeretem.
2015. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen vagy, szerintem tökéletesen beleillenél a Hollóhátba :) hiszen õk okosak és általában racionalisták.Ugyanakkor nem keresik folyton a veszélyt, mint pl.a griffendélesek, de azért meg merik mutatni az egyéniségüket (Luna, imádom :D)
2015. ápr. 21. 21:50
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem pottermore-on a süveg a Hollóhátba "osztott be". Azt hiszem, magamtól is azt választanám, főleg a kopogtató miatt. (Meg a kék-bronz színek, a torony, a Szürke Hölgy, és még sorolhatnám :)
2015. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem pottermore-on meg Bagolykőn is Hugrabugba osztott be a Süveg, talán igaza is van. :D Mondjuk ha én választottam volna, nem tudom hova tartoznék, de nem ide :D Viszont már nagyon megszerettem a Hugrabugot :)
2015. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hollóhátba mennék és szerintem a süveg meg a Griffendélbe osztana.
2015. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mardekár és szerintem a süveg is oda osztana be, a Pottermore-on is Mardekáros vagyok.
2015. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 dreamandlive válasza:
Ha a süveg osztana be,akkor szerintem Hugrabug. Ha én választhatnék,akkor Griffendél. :)
2015. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Na, most regisztráltam a pottermore-ra, ha már ennyire emlegettétek, úgy is régóta szerettem volna megnézni, milyen ez a játék :) A Mardekárba osztottak.
2015. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!