Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harcosok klubja vége? (spoiler)

Harcosok klubja vége? (spoiler)

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy a végén mikor Edward Norton átlövi az arcát, akkor Brad Pitt egész fején átmegy a golyó? Ezt a részt valaki megmagyarázná, hogy hogyan "halt meg" Brad Pitt?
2015. júl. 8. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem esett le neked a filmből de "Brad Pitt" nem is létezett, csak Edward Norton fejébe. Tehát mindent ő csinált, csak oda képzelte maga mellé.
2015. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Edward Norton skizofrént játszik a filmben és így ölte meg jelképesen a másik "énjét".
2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy ezzel a tettével a saját énje felülkerekedett Tyleren, elérte a mélypontot, így az "meghalt"
2015. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy értem a lényeget. Csak azért nem értettem, mert, hogyha saját magán az arcát találta el, akkor Brad Pittnek is ott kellett volna eltalálnia nem? Lehet hülyeséget beszélek. Azt értem, hogy Edward Norton ölte meg úgy, hogy magát meglötte.
2015. júl. 14. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Olvasd el a könyvet. -.-
2015. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Film kategóriába tettem ki és nem könyekhez. Lehet eltévedtél.
2015. okt. 24. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok , ha nem értetted a végét érdeklődj utána a könyvnek. Eltévedett az életed, nem pedig én.
2015. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a hülye, hogy egy három éves kommenthez jövök okoskodni, de ha olvastad volna a könyvet, kevdes utolsó válaszoló, akkor tudnád hogy a film teljesen máshogy ér véget mint a könyv...
2018. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!