Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Első szerelemről szóló filmeke...

Első szerelemről szóló filmeket keresek (? )

Figyelt kérdés
nem ilyen gimis igen nyálas filmekre gondolok hanem pl Vissza hozzád ,Szerelmünk Lapjai,Végtelen szerelem...Illetve olyat is küldhettek ami a tiltott szerelemről szól...de lényegében oylat keresek ami ugy meg fogja az embert és napokig a hatása allatt van :)

2015. júl. 9. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve olyat is keresek amikor a barátság átt alakul szerelemmé,meg szeretem az olyakat is amelyek be mutatják kis koruktól a szereplők életét :)
2015. júl. 9. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
My Girl - Az első szerelem
2015. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kék lagúna, Visszatérés a kék lagúnába.
2015. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami először beugrott a kérdésedet olvasva, egy (talán 70-es évekbeli fim). Így nem mai darab, de nekem nagyon tetszett, bár a régebbi filmekért nem vagyok oda annyira.

Egy kis szigeten játszódik 1942-ben, egy fiatal fiúról szól aki egy 20-as évei közepén járó nőbe szeret, akinek a férje az európai fronton van.

Miután a film végén a főszereplő már felnőtt fejjel elmondta a záró szavait, napokig a hatása alatt voltam. Azóta sem mertem megnézni :)

A címe: Kamaszkorom legszebb nyara (Summer of 42)

[link]

2015. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 16. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Házibuli

A tizedik nyár

Kamasz nyár

Apám a hős

2015. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem adok kosarat


Ez régebbi film, a 90-es évekből, de most nem rég láttam, és engem nagyon megfogott. Először nem akartam megnézni, mert egyébként nem igazán érdekel a kosárlabda, meg egyik sport sem, de az csak a film háttere. Gyerekkoruktól mutatját be őket, szóval nem csupa rózsaszín szirup az egész, hanem reális, és nagyon megható a vége, szerintem. Nem sok más filmet bírtam eddig végignézni fekete szereplőkkel, de ez kivételesen jó. :)

2015. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!