Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking Bad szinkron?

Breaking Bad szinkron?

Figyelt kérdés
Van valami infó arról hogy mikor lessz nezhetö az 5. évad magyar szinkronnal ?

2015. júl. 12. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Az eredeti angol verzió+magyar felirat sokkal jobb.

De mivel már megy itthon az AMC csatorna, amin megy a Breaking Bad, lehet h majd lesz szinkronizálva az 5.évad.

2015. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi választ, amúgy szinkronnal kezdetm el és ùgy is akarom befejezni :D
2015. júl. 12. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Jaj, istenem, hagyjátok már abba ezt a, öhöm, " az eredeti szinkronnal sokkal jobb, a magyar nézhetetlen, úgyhogy érdemes felirattal nézni" hozzászólásokat. Ha ennyit tudtok mondani, akkor álljatok tovább, azért ne válaszolgassatok. Nekem képzeljétek el tetszik a magyar szinkron, szerintem a magyar szinkron világszínvonalú, ehhez is teljesen jó készült, lehet picivel jobb lenne, ha angol anyanyelvű lennék, és úgy nézném, de így, hogy nem vagyok az, és rendesen, anyanyelvi szinten megtanulni, valszeg évek aktív használatával lehetne (úgy hogy mondjuk kint élek) így nekem és egy jelentős rétegnek, jobb élményt, szórakozást nyújt szinkronnal... mint hogy hallasz egy angol szöveget, amiből az átlag max. szavakat ért ki, és arra meg olvasgathatod. Miért nem lehet ezt elfogadni, hogy van aki ilyen állásponton van??? Nem értem... Minden egyes szinkronnal kapcsolatos kérdésnél, jön ez az elitista szövegelés, nem unjátok még?


Amúgy nem tudom, nem hiszem, hogy sokan tudnák, ha egyáltalán valaki tudja, de a 4. áprilisba jött, úgyhogy jövő ilyenkorra, jöhet szerintem. A kérdésem nekem az lenne, hogy elvileg ugye a Telenor videótárba jön, ugye a RTL b*szik csinálni, így ránéztem és én az ötödik évadot is magyar címekkel, leírásokkal ellátva láttam... csak ugye nem tudom megnézni, mert nem vagyok beregisztrálva, ami pénzes (500 forint, elvileg, ilyen SMS-es). Csak nem akarom linkre elküldeni az SMS-t, meg azt furcsállom, hogy akkor nCore-ra még miért nem került fel? Mert én ott nem látom... szóval nem értem... valaki, kérdező, mit gondoltok?

2015. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ja és a negyedik évad felét felirattal láttam, és hála istennek épp akkor jött a szinkron, így nem kellett tovább úgy néznem. Alig haladtam vele, közel nem jelentett olyan élményt leülni egy epizód elé, mint a 2.-3. évadba. Mondjuk igaz, hogy a negyedik évad kb. 2-7-ik részig nem túl izgalmas, és én pont azt néztem, de akkor is, miután újra megnéztem ezeket a részeket szinkronnal, óriási felüdülés volt. Egyszerűen jó, hogy hátradőlhetsz és élvezheted a párbeszédeket. Az angol egy idegen nyelv, nem kellemesen hanem idegenkedve érzem magam, amikor azt hallgatom. Kis túlzással azt hallgatom, hogy bla-bla-bla, bla-bla-bla, csak néha egy-egy szót kiértek, meg a hanglejtések, meg ilyenek felnyomják egy kicsit az élményt, de kb. alapjába véve ez a feeling van meg. Az olvasás közbe pedig nem tudok ellazulni, álmos szemmel, sokkal kellemesebb hallgatni, és közbe nézni, mint olvasgatni. Ahhoz, hogy tudjam olvasgatni úgy érzem mintha mindig top formát kéne nyújtanom, hogy tudjam követni, mert olyan energiabevitellel jár. Ráadásul a szinkron (Ami nem azért sz ar mert rosszat töltöttem, mert az nCore, legletöltöttebb torrentjéhez van csatolva) sokszor tök fos, lehet azért mert hosszabbak a magyar szövegek mint az angolba elmondott mondatok, így tök hülyén vált a szöveg. Van amikor 3-szor eltudom olvasni a szöveget, olyan lassú, van amikor meg képtelenség, mert egy két soros szövegre ad 1.5-2 másodpercet (de komolyan).
2015. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eggyet értek veled, mindig ezzel jönnek, hogy felirattal könnyebb, mikor nem is az a kérdés... nem szeretheti minden ember ugyanazt... és köszi a válaszod :)))
2015. júl. 15. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem egyáltalán nem jár energiabevitellel feliratosan nézni. Ráadásul szerintem a Breaking Bad-ben olyan pluszt jelent eredeti nyelven nézni hogy csak na. Bár én eleve úgy kezdtem el, de megnéztem egy szinkronos részt és nagyon nem tetszett, pedig elvileg jó a magyar szinkronja. Kiveszik belőle az atmoszféra, nem tudom jobban elmondani :D Bár lehet hogy csak azért tetszik ennyire mert elég jól értek angolul. A legtöbb sorozatot viszont szinkronosan nézem és el sem tudnám képzelni eredeti nyelven (pl. Így jártam anyátokkal). A Breaking Bad-nél valamiért pont fordítva van :D
2015. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!