Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed az Amy Winehou...

Mi a véleményed az Amy Winehouse életéről szóló filmről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 12. 16:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Én pár nappal ezelőtt láttam, és nagyon tetszett. Sokszor már majdnem elsírtam magam, mert látni, hogy megy tönkre egy tehetséges fiatal élete... Én mindenképp ajánlom, megbánni nem fogod.
2015. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon tetszett, mert nem csak azt a kepet lathattuk, amit a media festett le rola. Tobb oldalarol is megismerhettuk, a hazi videok kulonosen bensosegesek. Van 1-2 nagyon jol elkapot pillanat. Eleg sok mindenre rajottem a film megnezese utan, mindenkeppen inspiralo, megrazo, erdemes megnezni! Tanulsagos.
2015. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint hatalmas Amy Winehouse tisztelő, a film nagyon jó volt.(már csak a videók miatt is amiket máshol nem kaptam volna meg:D) Hatalmas előadóművész, tehetsége leírhatatlan, csak csodálni tudom! És ami a legmeglepőbb, hogy nem volt semmi "hókuszpók" Amy-ben, egyszerűen csak egy őszinte előadó volt(nálam messze a legjobb) és ezt a film is igazolja.
2015. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és 18F
2015. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!