Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deathstroke vagy Bane győzne...

Deathstroke vagy Bane győzne egy párbajban? Én szerintem Slade nyerne. Több fegyver, nagy erő (bár nem akorra mint Bane-é) és a híres taktikai képessége. Igazából főleg a sötétlovag féle Babe-re gondolok.

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Babe=Bane
2015. júl. 21. 13:12
 2/10 anonim ***** válasza:
A sötét lovag-féle Bane sztem egy csicska volt.
2015. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért elverte Batman-t.De szerinted ki győzne?Nézd akármelyik neked tetsző Bane-el.
2015. júl. 21. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát Deathstroke.
2015. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Deathstroke jobb harcművész. Ha a Sötét Lovag-féle Bane-t nézzük akkor Slade győz könnyedén. Ha másféle Bane-t nézünk akkor már kérdéses, mivel a képregényes Bane fizikailag sokkal erősebb mint Slade, viszont butább. De Deathstroke ott is nyerne, mivel sokkal okosabb. gyorsabb jobb stratéga és harcművész. Főleg ha használhatja a fegyvereit/eszközeit.
2015. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így látom.Kéne már egy Deathstroke film.Ő az aki nagyon megérdemli.Szerintem ha Deadpool megkapja hamarosan a filmet akkor Slade-nek is van ugyanannyi létjogosultsága.Ha nem több.
2015. júl. 21. 17:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Már a Zöldíjász sorozatban is nagyon jó karakter volt.Az a színész.....elképesztő.
2015. júl. 21. 17:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Háháhá!!!:).Ezt találtam! Suicide Squad (Öngyilkos osztag) jön 2016-ban.Nagyon király lesz!!!!
2015. júl. 22. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont nem biztos, hogy lesz benne Deathstroke. Egyelőre úgy néz ki, hogy nem lesz benne :((((((((( DE keringenek pletykák arról, hogy benne lesz csak még nem közölték ezt a nézőkkel/rajongókkal.
2015. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tuti benne lesz.Meg van a színész is.

[link]

2015. júl. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!