Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem meg a Loving...

Most néztem meg a Loving Annabelle-t. Nem értem a végét! Komolyan lecsukják a tanárnőt?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem a végén, most akkor tényleg lecsukják a tanárnőt? Utána akkor Annabelle miért megy a parthoz? A nőhöz megy? Nagyon zavaros nekem a vége. Tetszett, de nem értem. Vagy akkor kellett volna valami folytatás. Aki látta kérem segítsen!

2015. júl. 24. 16:37
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos elég befejezetlenül hagyják a sztorit, az én elképzelésem, hogy valamennyi időre lecsukják a tanárnőt, igen, Annabelle pedig nosztalgiázás miatt megy a partra vissza, ahol csak ketten voltak, és senkinek sem kellett magyarázkodniuk. Szerintem boldog, hogy megtörtént, és nem bánja, és megvárja, amíg kiengedik. :)

Egyik kedvenc filmem lett kb :)

2015. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most láttam a filmet. Számomra egyértelmű a vége. A tanárnő ellen eljárás indúl, amit megszüntettek. Annabelle mikor megy a tanárnő tengerparti házhoz útközbe megáll egy boltba, ott egy újságot felemel, ahol látható az újságcikk,amiben le van írva az eljárást megszüntették. A tengerpartra azért megy mert ott várja a tanárnő, akivel kapcsolatuk folytatódik, a nyaklánc az Annabelle autója visszapillantóján van, ebből gondolom. Az meg a nézőre van bízva, hogy kitalálja meddig működik egy nagy korkülönbségű kapcsolat.
2018. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!