Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet komoly az a történet amin az Annabelle c. film alapul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden második horrorhoz odaírják, hogy igaz történet alapján készült, de ehhez találtam egy képet az igazi babáról (borzos Anne stílusú), és leírták, hogy minden nap kétszer megáldja egy pap, egy üvegvitrinben tartják.

2015. márc. 17. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a szitu..Voltak hasonló történetek mint pl.Rettegés háza, amire szintén azt mondták, hogy megtörtént eset alapján csinálták, majd egy dokumentumfilm leleplezte az egészet,csak kitalálták. DE fontos megjegyezni, hogy volt ott gyilkosság, de az teljesen másképp volt... Szal ennél az Annabellenél is vannak kétségeim. És eddig semmilyen megerősítő forrást nem találtam róla
2015. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, én is utána jártam, és itt találtam egy kis infot, ha lejjebb tekersz meglátod

[link]

bár nekem kicsit gyanús, hogy egy több milliós filmet csináltak belőle

2015. márc. 18. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy film elkészítése ennyibe kerül.
2015. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy a bevétele lett sok azt olvastam kb a gyártásra fordított összeg tízszerese
2015. márc. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!