Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadala rajongók! Ti...

Éhezők viadala rajongók! Ti mit vártok a Kiválasztott film II. részétől? Szerintetek milyen lesz a többi filmhez képest?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes eddigi nagyon gyenge volt. Főleg a legutóbbi.
2015. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Higeniker ***** válasza:
Szerintem az első 2 jó volt (nekem olyan 10/9,mind a kettő). A 3-kiválasztott 1 része viszont csak 10/7 volt számomra,elég gyenge volt .A 2. részétől sokat várok (egy jó befejező részt) mert ez már a háborúról szól, ezért több akció,érdekesség,izgalom lesz benne remélhetőleg. XD
2015. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, az első kettő jó volt, a harmadik fos,hányinger egy rész lett. Az utolsó részhez sincsenek nagy reményeim,de látva a előzeteseket, visszatér a színvonal.
2015. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3/1 részben tényleg nem történik sok minden, de én épp ezért várok sokat az utolsótól, mert így most kénytelenek lesznek minden izgalmat abba sűríteni.
2015. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom eddigi film nagyon jó, remélem, ez még jobb is lesz mint a többi. :)
2015. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
emlékeztek a harry potter 7/1-re? az is valami baromi unalmas lett, viszont a 2. felére hagyták az izgalmakat, remélem h itt is ez lesz :)
2015. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon sokat várok az utolsó résztől remélem nem rontják el, nekem eddig tetszettek a filmek, de igen a futótűz volt eddig a legjobb. A kiválasztott 1. rész védelmére mondom, hogy a könyv első feléből ez nagyon-nagyon maximum volt amit kihozhattak. Én sokkal rosszabbra számítottam, de mindenhez képest jól megoldották.
2015. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!