Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Violetta...

Ti szeretitek a Violetta sorozatot? Lehet, hogy a főszereplő egyébként egy ribi, vagy a sorozat hülyeség, de nem nyikorognak, nekem a dalok nagyon tetszenek! Ti, hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Fiúkra nem igazán vagyok kiváncsi. :D

2015. júl. 26. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Én imádom a dalokat, a főszereplőről pedig annyit, hogy örülnék, ha a valóságban is léteznének ennyire jó emberek, mint Vilu.
2015. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem semmi kifogásom a sorozat ellen. Úgy tökéletes, ahogy van. (V-lover) ♡♡♡
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, csak hogy találtam facebookon Violetta gyülölő oldalakat. És kiderült, hogy a valóságban nincs is ilyen nagy melle, hanem nagyon sovány, ami a filmben viszont a lábain is látszik, meg, hogy az arca is nagyon barna, "mint egy majom" idézem az oldalról, nem olyan fehér mint a filmben, az csak smink, amúgy borzasztóan csúnya, és hülye is, legalábbis egy videó alapján. De ettől még film jó. Az persze egyértelmű, hogy lehetetlen, hogy ilyen értelmes és jó legyen valaki, meg szép és jó hangú. Talán csak irigységből utálják a filmet, vagy nekik is meghalt valakijük és teljesen máshogy élték át, nemtudom, de röhejes miért utálják ennyire, mikor nem rosz sorozat.
2015. júl. 26. 22:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz... Tini nem hülye, vagy csúnya. Én örülnék neki, ha a hülye, vagy a csúnya ezt jelentené... Igen, a sorozat harmadik évada közben tényleg kezdett bebarnulni Tini arca, de nem fedték el és szerintem így is nagyon szép. És ha valaki csúnyának gondolja, akkor csak csukja be a szemét és hallgassa a hangját. Arról meg, hogy egyesek szerint hülye, ne is beszéljünk...:)
2015. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nemhinnem hogy egy sorozatbol meg lehet ítélni hogx peldaul "hülye" amugymeg valamelyik valaszolo. te ezt honnan veszed hogy "a harmadik évadban barnult be?😆 ő argentín ez nála az alap bőrszín
2015. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt Tini nagyon szép, másrészt... hogy lehet megítélni, ismeretség nélkül, hogy "hülye"? Ezt én soha nem fogom tudni megérteni.
2015. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tini mindig ,,fehér" volt, csak a 3. évadban kezdett el szolizni, és szerintem az az ő dolga, hogy mit csinál magával és a bőrével, nem a rajongóké/utálóké.
2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ööö, hát nemtudom, de ezt a videót láttam, ami alapján ezeknek ítélik: [link]

Meg ezeket a képeket:

[link]

[link]

[link]

De szerintem így sem csúnya csak hülye arcokat vág, meg az, hogya mellét kitömik, kit érdekel?

2015. júl. 27. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Tök cuki ezeken a képeken.
2015. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:D Hú most jöttem rá, hogy így egybe elolvastam a válaszokat, hogy a "Tini"-n Violettát, vagyis a,színészt értititek. A MarTINA becézése gondolom.
2015. júl. 27. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!