Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai horror sztorit...

Az amerikai horror sztorit hány éveseknek ajálnjátok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
nem neked
2015. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15-18 között. Vagy talán még fiatalabbaknak. Fölötte már az ember rájön, hogy ez röhejes :D Legalábbis nekem az első évadról ez volt a véleményem.
2015. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából a jelenlegi 4 évadból 3ra inkább azt mondanám hogy misztikus thriller...
2015. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Senkinek :)

Azt hittem horror ha már a nevében az van közbe meg egy katyvasz amiben a végére mindenki meghal. (1. évadot láttam csak, elég is volt :)

Egyszer ijedtem meg az egész évad alatt. (a halott sufnituningos kisbabától)

Igazából ha az alkonyat valamelyik részéből kibírtál fél órát akkor végig lehet ülni.

A kérdésedre válaszolva: 14 éves kortól, mivel félni nem nagyon fogsz tőle, a története van hogy érdekes, néhol elég feszült (bár ez ritka), a karakterek egy része érdekes más része sablonos.

2015. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A történetek igazán sehol se újak vagy egyediek , viszont a 2. évad szerintem mindezek ellenére egész jó lett. Az első évad nekem túlságosan klisés , harmadik meg vérzik pár sebből , sok mindenbe belekezdtek de nem fejeztek be szinte semmit , többet is ki lehetett volna hozni az évadból. Negyediket még nem láttam.

Félelmetesnek egyik se az , inkább beteg , véres sorozat.

2015. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!