Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor ismétlik a Violetta...

Mikor ismétlik a Violetta sorozatot? Ti mikor nézitek?

Figyelt kérdés
Most, hogy már nem adják 18:00-kor a Vilut, nem is nézem és eléggé magam alatt vagyok. Van olyan időpont (mikor ismétlik), hogy ha elkezdődik a tanév, akkor is tudjam nézni (max. fél kilencig) ?

2015. júl. 27. 22:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Szerintem inkabb keress egy IGAZI sorozatot es azt nezd, ne azt a szart. Remelem segitettem
2015. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ncorera szokták felrakni a részeket szept től fogják felrakni :)
2015. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Baromira nem segítettél, Teee (számomra egy ismeretlen tag) ne mondd meg, hogy mit nézzek! Szeretem és kész! Se Te, se többi utáló nem veszi el a kedvem a sorozattól!

Második: Köszi a választ, de én olyan ismétlésre gondoltam, amit a TV-ben (Disney-n) adnak. Mint mondtam magam alatt vagyok,hogy nem nézhetem a Vilut, szeptemberig nem bírom ki..

2015. júl. 28. 09:34
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, inkább élj egy életet! "Szeptemberig nem tudom mit csinálok Vilu nélkül" Jesszus, nincsenek barátaid? Ha akarod tőlem nézd ezt a szart, nagyon nem érdekel, de legyen már egy kis szociális életed, nem Violettából áll a világ.... (hála istennek)
2015. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
21:10kor a disneyen van de nem az elso reszrol kicsit lemaradtal amugy meg ajanloom figyelmedbee a Port.hu-t ahol beirod a keresobe h violetta es kiadja
2015. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Előző: Köszönöm a választ!

Harmadik: Gratulálok! Te vagy kb. a harmincadik személy a mai napon, aki megpróbál lebeszélni arról, hogy nézzem a V. sorozatot. Te, egy idegen tag, neked FOGALMAD SINCSEN ki vagyok, hány baráttal. Igaz, nincsen túl sok barátom, de nem vagyok olyan emberke, akinek 600 ismerőse van, és ő a ,,közösségik" királya/királynője. Szerintem jó is. És én időm, én tèvém, hadd döntsem el, mit akarok.. Biztosan van olyan kedvenc énekesed/ szinészed, akit én nem szeretek, de nem kell megbolondulni. Különböző emberkék vagyunk. A ,,lóvjúlájkölóvszongbébi" dalok,meg a Marilyn Manson féle kotyvalékok (ha lehet azt zenének nevezni) se jobbak.

2015. júl. 28. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
a szabyest se jobb en nem is ertem h abban a sza*ban mit lehet szeretni igaza van kicsit a kerdezonek
2015. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: én meg se próbáltalak lebeszélni róla, nem tudom felfigyeltél-e arra a mondatra, hogy "tølem nézd azt a szart, nagyon nem érdekel". Csak egy kis szocéletre bátorítottalak xD
2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

sorozatbarat, indavideo

Ezeken fen van az összes rész mind a 2 évadból, és gondolom a 3. is fen lesz. Tévében nincs, csak a 3. évadtól lesz, szóval képtelen leszel neten nézni. Megtudlak érteni, hogy kiborultál, nem tudom m lenne velem, ha nem nézhetném... Mindegy, próbáld meg ezeken, mert Disney-n nincs. :(

2015. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

'kénytelen

(Bocs, elírtam.)

2015. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!