Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom igy eleg nehez megallapi...

Tudom igy eleg nehez megallapitani egy filmcimet, de ha valaki latta ezt a haborus filmet es felismeri a sztorit leirna a cimet? Kb 5-6eve lattam es honapok ota keresem.

Figyelt kérdés
Szoval ez egy haborus film es ilyen dzsungel szeruben jatszodik es azthiszem vagy csak a foszereplot egy katonat vagy meg az egyik tarsat is elviszik tuszkent es olyan helyre viszik oket ahol ilyen szalmabol es nadbol allnak a satrak es van meg ott rajtuk kivul mas tusz kb 4-5 es minden nap kinozzak oket es dolgoztatjak aztan vissza kotozik oket a foldhoz, minden nap rizst esznek aztan a foszereplo kitalalja hogy meg kene szokni es itt jon az a jelenet amikor ugyesen "levarazsolja" magarol es a tarsairol a bilincset egy laposra vert szoggel. Es emlekszem h a foszereplo megmenekul es elkezd megorulni de ez mar nem biztos. Remelem valaki a napokban latta ezt a filmet es felismeri. De ha valaki valami ehez megkozelitot ir otletkepp azt is megkoszonnem.:)

2015. júl. 28. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtál egy tipikus tucat vietnámi háborús filmek kategóriája.

Keress rá a googleban úgy, hogy

"Vietnámi filmek"

"legjobb vietnámi háborús filmek"

"háborús filmek" stb

Hátha találsz hasonlót vagy azt ami téged érdekel.

2015. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mar mindre rakerestem es tobb tucatnak vegigolvastam a storiat de nem talalom. Tudom hogy rengeteg hasonlo film van ezert irtam le a bilincses jelenetet hatha arrol valaki felismeri. De koszonom :)
2015. júl. 28. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hű ez nekem is ismerős...

Talán ez?

Missing in Action [1984]

Ütközetben eltűnt

(Joseph Zito)

amerikai akciófilm

2015. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajnali mentőakció. [link]
2015. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az az!!! A hajnali mentoakcio !!! Koszonom :)
2015. aug. 4. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!