Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok drámákat?

Ajánlanátok drámákat?

Figyelt kérdés

Többek között tetszett a Boldogság nyomában, A remény rabjai, Az életrevalók, A mindenség elmélete, a Holtodiglan c. filmek.


Előre is köszi, bármit meghallgatok


2015. júl. 28. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A hullám, A nagy Gatsby, Pi élete, 12 év rabszolgaság, Django elszabadul, Gravitáció, Amerikai botrány, Egy lányról, Öngyilkosok szobája, A nagy füzet, Csillagainkban a hiba, Drive- Gázt!, Mielőtt meghaltam, Mandela, A nő, A fülke, Moulin Ruoge, Szerelmünk lapjai, Vizet az elefántnak, Majd újra lesz nyár, Philomena- határtalan szeretet,Blue Jasmine, Diana, Csúcshatás
2015. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miss Daisy sofőrje

Benjamin Button különös élete

Sült zöld paradicsom

Csillagainkban a hiba

2015. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Holtodiglan mondjuk nagyon nem dráma szerintem, inkább thriller... Max. "pszichodráma", mint például az Éberség. Akkor szerintem neked az is tetszene.


Dráma például a Lehetetlen, a Száll a kakukk fészkére, Őrült város, Összeomlás, A nővérem húga, Nyugaton a helyzet változatlan, Most jó, Magánbeszélgetés, Marvin szobája, Kramer kontra Kramer, Lolita, Kétely, Komfortos mennyország, Nevem Sam, A jövő kezdete, Gilbert Grape, Ez a fiúk sorsa, Esőember, Észak és Dél, Betűvető, Benjamin Button, Atomcsapda K-19, Anya lánya unokája, A másik nő, A hullám, Hazafi, A hatalom árnyékában, A dicsőség zászlaja.

2015. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bíborszín

Margó királyné

A Magdolna nővérek

Pokoli lecke

A Faun labirintusa

Napfivér, Holdnővér

A kaméliás hölgy

Számkivetett

Ha eljön Joe Black

Halálsoron

A.I. Mesterséges értelem

Ausztrália

Túl az Óperencián

Bangkok Hilton

Az elefántember

A tizedik

Egy csodálatos elme

Holt költők társasága

2015. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az nem igazán dráma, épp azért írtam oda, hogy ahhoz hasonló légkörű filmeket is írhattok.

Köszi szépen mindenkinek, párat kinéztem, de írhattok még!

2015. júl. 29. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Halálsoron

Felhőatlasz

Számkivetett

2015. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... és egy szerintem nagyon jó magyar film: Kontroll
2015. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!