Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenced most a Trónok...

Ki a kedvenced most a Trónok harcából?

Figyelt kérdés

Ki volt? Ki "nyerjen"? Kit utálsz?


nekem az örök favoritom Tyrion, kedvelem még Jaime-t, meg a Kisujjat, mert nem tudom, mikor mi jár a fejében


Akit utálok: Danerys és Cersei


2015. júl. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tyrion és Kisujj. Régen Daneryst szerettem de az már elmúlt :D
2015. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvencem Ned Stark, Tywin Lannister és a Véreb, és sztem a sorozatban is jól eltalálták őket, bár sztem Viggo Mortensen jobban illett volna Ned szerepébe. Akit még sztem jól eltaláltak, de sosem volt a kedvencem, az Oberyn Martell.


Mivel én azok táborát erősítem, akik szerint a sorozat elbújhat a könyvek mögött, ezért a kérdésre válaszolva, aki a könyvben élők közül a kedvencem az Barristan Selmy és Stannis.

Ki nyerjen? Mármint a trónt? Remélem a futótűzé lesz, és ismét 7 (vagy több) királység lesz Westeroson.

Igazából nem utáltam senkit, de pl. Asha (sorozatban Yara) Greyjoy fejezeteit nem kedvelem. Plusz nekem Catelyn sosem volt igazán szimpi.

2015. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oberynt én kedveltem, bár a halála csúnya volt és logikátlan.


Én is arra tippelek, hogy újra feloszlanak a királyságok, de ezt csak úgy tudnák megcsinálni, ha valaki kiosztaná őket, mert az, hogy saját maguk közt osszák fel a családok, döntsék el, ki legyen a király, stb, csak újabb háborúkhoz vezetne. Szóval szerintem egy győztes mindenképp lesz, de nem tudom ki, de lehet, nem is ül fel a vastrónra. Én ezt tudom elképzelni.


De például Dany van annyira önző, hogy nem osztaná fel, mert a "jogos öröksége", szóval azért sem hiszem, és nem is szeretném, hogy ő nyer. Mondjuk ezt Kisujjból sem nézem ki :D de neki nem is jósolok nagy esélyt, az ilyen kavarógépek bukása mindig nagyon nagy

2015. júl. 30. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig az erősebb viszi, amit akar. Ha újra több királyság lenne, akkor valszeg a legtöbb helyen a "Great House" (a legnagyobb ház, ami kb. uralkodik az adott régióban).

Ha ez valósulna meg, hogy több királyság lenne, akkor én legjobban talán egy ilyen kiosztásnak örülnék:

Észak: Rickon Stark

Folyóvidék: Sansa Stark férje, Harry Hardying vagy Aegon Targaryen/Blackfire vagy majd kiderül h mi

Westerlands/Nyugat(?): Daven Lannister

Reach/Síkvidék (vagy Síkföld magyarban? passz): Garlan Tyrell vagy vmelyik másik ház letaszítja őket

Dorne: Arianne vagy Trystane Martell

Stormlands(Viharföldek): Edric Storm, akit törvényesítenek Baratheonná

Völgy: Robert Arryn

Dany leszármazottja(i) megkapná Dragonstonet (mert én amellett vagyok,h Dany gyerekszülés közben fog meghalni)

A Crownlands/Koronaföldeket felosztanák megint, mint régen

A Vas-szigeteken meg a vízbefúltak (a Vízbefúlt Isten "papjai") vennék át az irányítást

2015. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!