Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Itachi miért írtotta ki a...

Itachi miért írtotta ki a családját a Narutoban?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy megbízásból volt és nem ő akarta,de mi az oka?
2015. aug. 2. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

*SZPOJLAH*


Az Uchiha klán összeesküvést szőtt a kage ellen és puccsot akartak végrehajtani, Itachi látta hogy így rengeteg ártatlan halna meg, ráadásul ő elsősorban konohának fogadott hűséget(anbu tag volt ugye).


*SZPOJLAH*

2015. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2015. aug. 2. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem picit bonyolultabb a dolog.

Itachit ismerve meg főleg.

Részben igaz, hogy a sok 'áldozat' azonban Itachi szerintem gondolt a tesójára is. Tudta, hogy egy olyan belső háborúban hiába nagyon erősek, leverték volna őket. Így nagy valószínűséggel Sasuke is áldozatul esett volna.

Azonban mivel ő volt az első neki mindig is, így ez volt a legjobb választás. Ugye ezért is tette a kis fenyegetést is Itachi és nem véletlen hagyta Őt életben... :D

2015. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a Hokage is akarta,hogy Sasuke életben maradjon,de nem biztos.Én így gondolom.Itachinak nagyon szomorú a története és mégis milyen kitartó volt.
2015. aug. 5. 00:47
 5/10 anonim ***** válasza:

A Hokage (3.) Azt akarta, hogy az egész Uchiha klán életben maradjon. Csak Danzou erősködött, és nem hagytak már neki elég időt, hogy kitaláljon valamit. :)

Sasukenek meg azért sem esett baja, a falun belül, mivel Itachinak ez volt a feltétele, mármint, hogy Sasuke haja szála se görbülhet, különben kitálal és bosszút áll. :)

2015. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. :D Köszönöm.Esetleg tudod melyik részben van ez,amiket most leírtál?Nagy segítség lenne. :)
2015. aug. 5. 01:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Ott körül amikor Itachi és Sasuke együtt harcol Kabuto ellen. Vissza is néztem (mangában) s tényleg jól emlékeztem. A 3. időt akart nyerni, hogy kitaláljon valamit, és megakarta előzni a dolgot.

Azonban Danzou elkezdte manipulálni Itachit, s mint írtam, elmondta neki, hogy Sasuket se hagyták volna életben ha megkezdődik a lázadás. Ezen felül a belső viszályt megérezve már országok is megtámadták volna Konohát. Így még tovább növelve azt a %-ot, hogy a tapasztalatlan, fiatal, gyenge Sasuke meg fog halni.

Itachi ezt nem volt képes elfogadni, és inkább cselekedett.

2015. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Danzo elég gonosz volt. :D
2015. aug. 5. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Danzou se volt teljesen gonosz csak annyira szerette konohát, hogy minden áron megakarta védeni.

Azonban régen meg félős volt, amikor a 2-al mentek küldetésre, és tesztelte őket, hogy ki való hokagenak. :)

2015. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt láttam. :D Am látom,hogy nagyon vágod a témát. :D Ha megkérhetlek elmeséled Danzo sztoriját(ha lehet mindent)?!Ha nem,nem gond. :D
2015. aug. 5. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!