Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legerősebb jinchuurikik...

A legerősebb jinchuurikik sorrend szerint a Narutoban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minél több a farok, annál erősebb.
2015. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez szerintem rohadt nagy hülyeség volt amit most írtál. :D
2015. júl. 21. 21:48
 3/17 anonim válasza:
Nos a legerősebb a 10 farkú :D. Aztán jön a Kyuubi. Utána szerintem a Shukaku :D. Mondjuk lehet azért mert én azt kedvelem a legjobban. Utána jöhet a HAchibi :D. Kb ennyit tudtam hozzáfűzni ehhez :D.
2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A szörnyeknél többé-kevésbé így van, gondolom erre gondolt. A farkuk számával valamilyen arányan oszlik el a csakramennyiség köztük.

A hordozók közül nehéz lenne megmondani.

Ami szinte biztos:

9 farkú - 8 farkú - 1 farkú

A többiről kevés az infónk.

A 4, 5 és 6 farkú tulajdonosa is erős lehetett, bár róluk nincs annyi infónk

Talán ez lenne az én sorrendem, bár közel sem biztos a dolog:

9-8-1-6/5/4*-2-7-3

*(a 6-os kiemelkedik a támogató képességei miatt szerintem)

2015. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3 farkú utolsónak vagyis a negyedik Mizukage? :DDD Az már biztos,hogy kage lehess,rohadt erősnek kell hogy legyél.Szóval nem hiszem,hogy őt kéne oda tenni.Am igen,én a személyekre gondoltam.
2015. júl. 21. 23:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Nálam így menne:Naruto(9),Killer B(8),Gaara(1),Yagura(3),Yugito(2),Utakata(6),Roshi(4),Fuu(7),Han(6).
2015. júl. 21. 23:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó, de ő csak egy báb kage volt, ha jól emlékszem. Emellett nagyon fiatal is volt.
2015. júl. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Ez így, minél több a farkuk annál erősebbek. Eleinte csak a 10farkú volt, majd annak a chakráját Rikudo feldarabolta és létrehozta a 9 bijuut, akik különböző mennyiségű chakrát kapták, minél több a chakra annál több a farkuk, így annál erősebbek is...

Így valszeg Shukaku a leggyengébb, nem hiába mondták,hogy kiskorukban a Kyuubi mindig terrorizálta őt, mivel ő volt a leggyengébb, míg a Kyuubi a legerősebb.

2015. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De itt most a hordozó nindzsákról van szó, nem a szörnyekről.

Továbbá nem csak az számít, hogy mennyi csakrája van a szörnynek, az is számít, hogy hogyan tudják azt kezelni a hordozók, milyen erőt kapnak az x-farkújuktól, milyen elemeket tudnak használni, mennyi tapasztalatuk és milyen képességeik vannak.

2015. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen,a hordozókra gondolok és nem a szörnyekre!Igen a negyedik mizukage báb volt ha úgy nézzük és nem hosszú időre.Attól még meg kellett szereznie a Mizukage címert és hogy Kage lehess nem könnyű feladat.Szóval ezért is tartom az egyik legerősebb hordozónak a "főszereplők" után.Meg amúgy is,ő is teljesen tudta uralni a 3 farkút,akár csak Bee.
2015. júl. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!