Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben nézzem meg...

Milyen sorrendben nézzem meg a marvel filmeket?

Figyelt kérdés
Megjelenésük vagy fajtájuk alapján; és a pókember meg az x-man is ilyen film?

2015. aug. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egybefüggő sorozatoknál (Spiderman, X-men) időrendben, mondjuk az X-men pont olyan, hogy nem időrendi sorrendben játszódik. Igazából úgy vannak megcsinálva ezek, hogy önmagukban is nézhetőek, sorozatként is, és folytathatóak.
2015. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] ebben a sorrendben. de a DC Comics és a Marvel Comics filmeket egyaránt nézheted. Én most belekavarodtam már h ki kinek a jogtulajdona ezért az összeset érdemes megnézni
2015. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az összeset szerintem semmiképpen nem érdemes megnézni...


Hull simán kihagyható, talán az első pókember trilógia is (nem mintha a második sokkal jobb lenne) és a Thor 1 nélkül is elleszel.

2015. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MollyRexi ***** válasza:
Én a pókembert ajánlom!! Az a legjobb, nagyon szeretem! De a többi se rossz. Nem mindegyik tetszik de van néhány jó
2015. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kelemen Ádám ***** válasza:

vannak "univerzumok"

pl.:Pókember univ. Ide tartozik Pókmber 1-3;Csodálatos pókember 1-2

X men univ.:x-men 1,2,3, X-men kezdetek farkas,X-men elsők, farkas, X-men az eljövendő múlt napjai, majd később X-men ApokalipszsÉs Deadpool is ide fog tartozni

ÉS van a MARVEL univ. (ha a sorozatot(SHIELD ügynökei) is figyelembe vesszük) ami a megjelenés sorrendjében értelmezhető:

Vasember

Hihetetlen Hulk

vasember 2

Thor

Amerika Kapitány

Bosszúállók

Vasember 3

SHIELD ügynökei 1-7.rész

Thor 2: Sötét világ

SHIELD ügynökei 8-16.rész

Amerika Kapitány 2: a tél katonája

SHIELD ügynökei 17-22.rész

Galaxis Őrzői

SHIELD ügynökei 2.évad 1-10

Carter ügynök 1.évad 1-8

SHIELD ügynökei 2.évad 11-19

Bosszúállók 2 Ultron kora

SHIELD ügynökei 2.évad 20-22

Hangya

A Daredevil sorozatot (13 rész) nem tudnám időrendbe sorolni de valahol a SHIELD ü. 2.é. 15.része körül van

2015. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kelemen Ádám ***** válasza:
hopp javítanám magam "...(ha a sorozatokat(SHIELD ügynökei, Carter Ügynök, Daredevil) is figyelembe vesszük)..."
2015. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!