Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki végignézte a Yahari Ore...

Aki végignézte a Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Zoku-t az mondana bő véleményt?

Figyelt kérdés

Ez másodig évad gyökeresen különbözik az első évadtól, nem is igazán jellemezném egybe őket.

Egy nagyon nehéz mű, sőt az eddigi legnehezebb amit láttam, sokszor volt a fejembe az hogy itt most nagyon nem értek semmit, de próbáltam minél jobbam megérteni. Borzasztóan lekötött a mondanivalója miatt, még érdekesebbé tette hogy ennyire nehéz volt kibontani. Mi a véleményetek a műről? Főleg a végéről? Én nehezen tudom elfogadni hogy 13. rész végén ennyire durván abbahagyták az epizódot, én legalább is mindenképpen látni akartam volna mi lesz ezután.


2015. aug. 3. 06:29
 1/6 Gohan1995 válasza:

Szia!

Először is egyik kedvencemmé vált ez az anime.

Én mindenképp egyben jellemezném a 2 évadot, mert a kettő egymás mellé állításával lehet megfigyelni az anime egyik legynagyobb erősségét, a karakterfejlődést. Akár le is írhatnám egyenként de gondolom tudod milyen fejlődésekre gondolok. :)

A második évad tényleg sok érzelmet és mondanivalót tartalmazott, az uccsó rész végét én is többször visszanéztem mert tényleg többféleképpen lehet értelmezni.

Attól ne félj hogy vége, biztos vagyok hogy folytatódni fog, csak azért szünetel mert előbb megvárják a novella végét, kb 1-2 év türelem kell.

És amiért még nekem nagyon tetszett, hogy nagyon valós személyiségeket kaptunk és a romantikus szál sem egyértelmű, nem lehet tudni kit választ a fiú a végén.

2015. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A legjobb romantikus vígjáték valaha. Nem kell aggódni, bár még nincs bejelentve, de valószínűleg folytatják. Az LN folyamatban ugyanis :3

De én már nem bírom kivárni 3:

2015. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejött csak kár, hogy nem jutott el a 2. évad ,hogy bevalják mit éreznek.De ettől eltekintve nagyon jól sikerült.
2016. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PR04 ***** válasza:
Én nem rég néztem meg és egy kegyetlenül jó animének tartom ez most az egyik személyes kedvencem lett remélem a következő évad hamarosan kijön végre amúgy az egyik fentivel egyetértve a 2 évadot mindenképpen egybe kell nézni. A vége szerintem nem volt rossz ha most arra gondolunk hogy így folytatják de már ott vagy 2-3 részbe be tudták volna fejezni ha akarják de én szerintem ennek a mesterműnek mindenképpen illő befejezést akarnak amit meg is értek de nagyon remélem hogy TÉNYLEG lesz mert már nagyon elegem van a sztori közepén félbehagyott animékkel mint a "nijiro days"
2016. dec. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PR04 ***** válasza:
Ja és ha azóta megtudtál valamit hogy folytatás vagy ilyesmi van vagy lesz azt megköszönném ha jeleznéd nekem :D
2016. dec. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom régi a poszt, de valaki lenne szives elküldeni nekem, hogy hogy jutok a 2. és a 3.évadhoz? Sehol sem találom a 2.évadot. :(
2021. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!