Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca sorozat FANOK...

Trónok harca sorozat FANOK segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! lenne pár kérdésem ami nem világos. Előszőr is amikor a fekete várban összecsaptak a varjak meg a vadak ugye Havas jon és ygritte szerették egymást.. na de amielött lelövik ygrittét akkor nyilat tart jon-ra.. szerintetek le akarta lőni? ha a fiatal fiu nem nyilazza le ygrittet akkor megöli havas jont? ... a másik kérdésem ugye van a törpe növésű Tirion. van ugye neki a szajhája akibe szerelmes. amikor Jammie a báttya kiszabaditja elmegy ehez a nőhőz.. és a nő fekszik de még nem látja hogy tirion közeledik felé de aztmondja " oroszlánom gyere" vagy valami ilyesmit. és meglepödött mikor meglátta tiriont. nem értem. valójában most tirion apja kurogatta azt a szajhát akibe szerelmes volt tirion? mert azt utána lelötte a budin számszerijjal. segitsetek légyszives

2015. aug. 4. 00:31
 1/4 anonim válasza:
54%

Az 1. kérdésedre: SZERINTEM nem akarta lelőni, csak ugye ha nagyon dühös vagy valakire , akár a tesódra akkor őt is "megütnéd" vagy olyan dolgokat mondanál rá... de ha később már nem vagy dühös akkor meg megbánnád. Szóval szerintem igazából nem akarta lelőni,( de lehet hogy lelőtte volna, mert muszály lett volna) ez az én véleményem.

A 2.-ról foggalmam sincs

2015. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tyriont Joffrey megmérgezésével vádolták, mert ő adta neki a mérgezett bort.Shae-t pedig tanúnak szólították,éd őt is kikérdezték, természetesen hazugságokat mondott... aztan mikor Tyrion kiszabadult meg akarta kérdezni Shaet,hogy miért tette ezt (legalább is szerintem) ott találta Shae-t az apja ágyában , feldühödött és megfojtotta, Tywin-t pedig lenyilazta... a könyvben pedig aojához ment, mert régebben volt egy szerelme és felesége ,Tysha akit Jaime-vel megmentettek két útonálló elő. Tyrion elvesztette vele a szüzességét , beleszeretett összeházasodtak. De egy nap Tywin fogta a nőt és a katonáinak adta,és azt nondta annyi ezüstöt kap ahány férfit kielégít... Tyrionnak ezt végig kellett néznie... Jaime-nek pedig azt kellett mondania Tyrionnak, hogy a lany csak egy szajha volt... A kiszabadítaskor (könyvben) Jaime elárulta,hogy ezt csak azért mondta, mert az apja azt parancsolta neki. Tyrion nagyon berágott és a többit pedig láttad a sorozatban...
2015. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Kérdéses, hogy lőtt-e volna. Talán emlékszel, hogy egyszer már rálőtt, mikor Jon lelépett a vadaktól, de akkor csak megsebesítette.


2. Ez bizony egy nagyon Trónok harcás húzás volt. Igen, Tywin kezelésbe vette a fia szajháját. Ezzel pedig alaposan rombolták a róla kialakult képet, hiszen ő nagyon szajhaellenesnek volt beállítva. A sorozatban nem emlékszem, mennyire van ez kihangsúlyozva, de ő volt az, aki az apja halála után annak szajháját meztelenül kikergette a városból, Tyrion első feleségét meg a katonáinak adta.

2015. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Eredetileg a könyvben Jon mikor megtalálta Ygrittet, akkor nem tudta,hogy ki nyilazta le, mert nem úgy volt a csata, mint a sorozatban.


2. Tywin valszeg megkívánta Shaét és kúrogatni akarta.

2015. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!