Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez ugye nem komoly? Teen Wolf...

VanBizony kérdése:

Ez ugye nem komoly? Teen Wolf fanok`` Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Mint már írtam róla korábban hogy Holland kiszeretne szállni a sorozatból,egyre valószínűbbnek tűnik!

S még június elején írtam róla hogy felröppent egy pletyka miszerint Holland nem szeretne tovább a stáb tagja lenni.S ez úgy nézz ki hogy igaz! Május vége felé jött létre a pletyka hogy Holland otthagyja a sorozatot hogy a kapcsolatára tudjon több időt száni!

S akkor egyes források szerint hivatalos volt a hír,de senki nem nyilatkozott semmit róla!

S állítólag Holland egy közeli ismerőse most megerősítette a hírt miszerint Holland tényleg távozz!-S,Holland nagyon sokáig gondolkozott rajta hogy mit csináljon!Nagyon szereti a TW-ot,s szereti Lydia-t is játszani!De Holland úgy gondolta hogy itt az idő hogy lezárja ezt a szálat!Egy új fejezettet szeretne kezdeni az életében!Ebben benne van a család alapítás is! S,sajnos ő is úgy döntött mint barátnője Crystal Reed(Allison Argent) hogy "halállal" távozik a sorozatból! S igen Lydia követni fogja a barátnőjét Allisont! S Holland hosszú ideig gondolkozott rajta hogy mit csináljon majd úgy döntött hogy az lesz a legjobb ha végleg ott hagyja a sorozatot mint Crystal! Max is támogatta a döntését,mivel családot szeretne ő is alapítani!

Reméljük hogy csak egy pletyka!Habár Allison halála előtt is voltak ilyen pletykák,és végül kiderült hogy tényleg igaz!

De mit gondoltok?


2015. aug. 4. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük a Spoilert. És? Amíg Stilinski ott van a sorozatban nem igazán érdekel.


Az mondjuk elég vicces mennyien kiszáltak a főbb karakterek közül, Tyler Posey és Dylan O'Brian-on kívül szinte mindenkit cseréltek már.

2015. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem tudtam, hogy nem tudta egynéhány személy, ezt az információt...
2015. aug. 4. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg Dylan benne van, addig semmi baj :D
2015. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is Kedvenc mind2,De ön most melyik Dylan-ről beszél vagyis ír?
2015. aug. 4. 14:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh, már látom is, elnézest...
2015. aug. 4. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

neten, fórumokon nem szokás magázódni :)


én örültem, mikor Allison meghalt, az sem rázna meg, Ha Lydia is így járna


az egyetlen értékelhető karakter Stiles Stilinski, meg talán még Peter Hale, a maga negatív szerepkörében

2015. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem Allison Nagyon felkavart :S :'(

Igazából nem Allison hanem ahogy Scott szenvedett, az volt dúrva.

És a kedvencem most Theo mert szeretem a rosszakat :D MUHAHAHAHHA

Na de komolyan, szerintem Theo olyan rosz aki a végére jó lesz :D

Remélem..

Bár ha kiderül hogy szövetkezett a Doktorokkal, akkor nem hiszem hogy be veszik a falkába, csak lehet hogy bizonyítania kell és megöli őket vagy valami :'D

2015. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!