Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3 méterrel a felhők felett-hez...

3 méterrel a felhők felett-hez hasonló romantikus vad drámai filmet mondanátok? Lécciiiiiii! Köszi=) )

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Szerelmunk lapjai
2015. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1o dolog amit utállok benned.

Szerelmünk lapjai.

2015. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezeket már láttam, amik ilyen felkapottabbak meg híresebbek azokat már tuti hogy megnéztem :) Ezért is kérdezek itt, hátha valaki ismer olyat, ami nem annyira felkapott és még nem láttam...
2015. aug. 12. 20:20
 4/5 anonim válasza:
A NAGY GATSBY szerintem érdemes meg nézni :33
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem találsz hasonlót:) Az egy magaert beszel. H jelleme es hozzaalasi a mai generecio tipikus lazado termeszetet mutatja be. Vagany, jo a motorja, haverjai, es van a lany aki elsore nem tetszett mert a mai vilagban mennyi dogos jo csaj van mondom kiez a szende kislany, de ahogy neztem a filmet rajottem h a belso sokszor fontosabb, ez nem csak egy romantikus film ez vmi mas egy lelket gyujt langra,szval ahogy megvaltozik a hugo a csajert 1. Tokre nemerdekli egyetlen haverja sem csak a lannyal tolt minden percet, 3. Nembaj h beleszeret hiszen elobb utobb jon magaval hamar vanak talik de a lenyeg sztem a fiu lelkivilaga, ezt sztem inkabb a tobbi fiu tudja aterezni, az utolso felvonas mikor csakazertis besetal keringozni babival asszem az egesz mozi szoszerint sirva fakadt a csajok sipakoltak meglepodtek de nekem is nehez volt visszatartani pont azert mert nemcsak a tortenet a lenyege hanem a sracnak a lelkivilagais h barmit megtesz egy mar elbukott szerelemert.. Nezd ezt csak azert irtam le mert sztem jo ha egy kicsit tobbet megtudnak a filmrol rem nembaj! ^^ :) Pribaltam keresni hasonlo filmeket mint te, de tudod miert bem talalram? Mert nincs megegy hasonlo atobbi atlagos szerelem, ez pedig vmi sokkal csodalatosabb. Am a fiu Mario Casas es egy csomo filmje van es sorozata ha gondolod irj es irok parat szija! :)
2017. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!