Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tom és jerry vagy Bolondos...

Gergő19990712 kérdése:

Tom és jerry vagy Bolondos Dallamok?

Figyelt kérdés
Na kinek melyik?Indoklással!Nekem a Tom és Jerry 1%-al jobban tetszik.16 éves vagyok,de szerintem nem ciki hogy azt is nézek még néha.Még az 56 éves nagyapám is nézi mindkettőt.Attol mondjuk mer Tom és Jerry jobban tetszik bő 1%-al,attol még a Bolondos Dallamokat is szívesen nézem.A mostani sok gagyi,új,mese elbujhat ezek mellett.

2015. aug. 5. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat Jerry-t kisbetűvel irtam a kérdésében,de telefonról nehezebb irni.
2015. aug. 5. 21:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Bolondos dallamok, de csak mert ott van Tapsi a jó szöveggel xd :DDD (17 L)
2015. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bolondos dallamok szintén Tapsi miatt 17 L :D
2015. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt imádom, de ha választani kell, akkor talán Bolondos Dallamok, mert azokban több a változatosság. Szerintem kicsit unfair emiatt összehasonlítás, hiszen a Tom & Jerry ugyanarról a pár szereplőről szól, míg a Bolondos Dallamok több tucat karakterrel és sokszínűbb humorral zsonglőrködik.
2015. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen pontosan emiatt olyan jó.Tapsi és Dodó belőle a két favourite :-)
2015. aug. 5. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Tom és Jerry. Részint, mert sokkal többet láttam belőle, és így jobban a szívemhez nőt, másrészt számomra humorosabb. Oké, a Bolondos Dallamokból a prérifarkast és a gyalogkakukkot nagyon bírom.
2015. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bolondos dallamok. Miért? Mert nagyon sok jó karakterrel operál, humoros, és nem egykaptafák az epizódok. A Tom és Jerry sem rossz, de felnőttként már nem igen tud lekötni, ráadásul a legtöbb rész teljesen ugyanarra a sémára épül.
2016. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!