Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt 15-20 évvel ezelőtt az...

Volt 15-20 évvel ezelőtt az HBO-n egy egész estés rajzfilm Tapsi Hapsival és társaival, amiből részletek a Bolondos Dallamok epizódjai között is előfordultak. Mi volt a teljes film címe?

Figyelt kérdés

Pl. felbukkant benne az a rész, hogy Elmer J. Fudd vagyok, milliomos, van egy kúriám és egy jachtom...


Kinyitnám-e a gázt, ha a barátom bent lenne a sütőben? És bedobnék-e egy égő gyufát stb.


Meg volt valami emberke, és néha szörnnyé változott, mint Hulk...


2014. jan. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a Space jam? Fogalmams sincs már hogy miről szól, mert azóta sem láttam, de az ment kb 15-20 éve.
2014. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, az rendes film volt, valami amerikai kosarast látogatták meg az űrből Tapsi Hapsiék. Meg volt még egy rendes film, abban meg a rajzfilmfigurákat valami lötty nevű vegyszerrel irtotta a főgonosz, aki maga is rajzfilmfigura volt.


Egyik sem az, amire gondolok, ami nekem kell, az rendes rajzfilm. Viszont mindhárom kb. ugyanabban az időszakban volt, ami több éves ciklust jelent persze, nem napra pontosan.

2014. jan. 30. 09:48
 3/4 Hintalow ***** válasza:
Szerintem amire gondolsz, az a Dodó kacsa fantasztikus szigete lehet (Daffy Duck's Fantastic Island) abban voltak komplett looney tunes epizódok.
2014. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kosaras akkor az a Zűr az űrben Michael Jordannel.
2014. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!