Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Baratnommel szeretnenk meg...

Baratnommel szeretnenk meg nezni 3D ben egy filmet a moziban. Szerintetek melyik a jobb? A hangya, vagy a Pixels?

Figyelt kérdés
Tortenet szempontjabol is es latvanyissag szempont ami erdekel. Koszi elolre a valaszokat

2015. aug. 8. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pixels, a hangya nem sikerült annyira jól.
2015. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 #Nikii ***** válasza:
A hangyát nem láttam de a pixelt tegnap néztem meg 3D nélkül és így is nagyon jó volt de 3D-ben biztos fokozza az élményt és a történet sem hétköznapi ;)
2015. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a hangyát még nem láttam csak a Pixelset, de a Pixels nagyon jó és itt meg tudod nézni és nem kell elmenni moziba: [link]
2015. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a pixels-t nem láttam, csak a hangyát. Szerintem nem rossz, nekem tetszett... a 3d miatt szerintem érdemes megnézni, amilyen effekteket beleraktak...
2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!