Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Baj ha nekem a Bleach a...

Baj ha nekem a Bleach a kedvenc animém? Sokan mondják hogy a One Piece, Dragonball jobb de szerintem nem?

Figyelt kérdés
Rossz az ízlésem?
2015. aug. 8. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Facepalm. Szard már le, ha tetszik. Amúgy maga a műfaj egy bullshit, már elnézést. 12-18 éves korosztályra mainstream dolgot írni könnyű, ezért is ezek a shounenek nem túl összetettek, lényegében gondolkodni sem kell rajtuk.


Dragon Ball is csak azért van emlegetve mert az volt az első anime ami világszínvonalon híres lett. A One Piece azért mert több mint 15 éve első manga eladásban, annyira hogy mára rekorder is. Naruto is csak egy felkapott átlag, mindegyik ugyan az azzal az üzenettel rendelkezik. OP talán kiemelkedik egy picit mert jobban van megírva, de semmi egetrengető.


El ne felejtsd vannak olyan animék is ami ugyan ezeket az értékeket sokkal részletesebben feltárja... Lásd a Rainbow vagy a Monster. De mondhatnám a Mushishit is. Val'szeg kevesebben ismerik, lévén nem egy mainstream műfaj, és nem a látványról meg a harcról szól.

2015. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?


Annyi az egész,h a Bleach története egy kalap fos, mert mindig ugyanaz ismétlődik. De ettől még lehet a kedvenced.

2015. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 picicica457 válasza:
ugyan dehogy baj :D én is nagyon imádom *-* a one piece-t is:D miért lenne rossz az ízlésed?! hiszen mindenkinek más :D nézd azt ami neked tetszik ;) !!
2015. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a baj, ha azért szeretsz vagy nem szeretsz valamit, mert mások mondanak valamit róla.
2015. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 misihun válasza:
A Bleach nem szar csak ismétlődő az OP jó és mindig más történik ezért jobb
2015. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!