Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon fogják vetíteni...

Bence101010 kérdése:

Magyarországon fogják vetíteni a Sraight Outta Compton-t?

Figyelt kérdés
Úgy voltam vele hogy tuti hogy igen, de most nem rég olvastam egy cikket a filmről amiben az állt hogy Magyarországon nem vetítik...
2015. aug. 11. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már csak látványfilmeket kapnak a magyarok. Nem fogják, én is nagyon sajnálom mert idén az első film lett volna amit moziba nézek, lévén régőta N.W.A. fan vagyok.
2015. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem is értem. Tudják ezek mennyi jegy nem lessz igy megvéve??? Igy kapasbol tudok 10-20 embert aki megnézné
2015. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. Azert csak látvány filmeket kapunk mert a nép nagy része nem azt nézi hogy miről szól a fil a történetet is leszarják. Csak az kell amibe robban minden masodpercben valami vagy robotok alakulnak át autóvá. De remélem a magyar felirat hamarosan várható. De még ma megnézem a filmet ha kell angolul. Lehet a felét nem fogom érteni. Na jo most hazudtam. Jo ha pár mondatot értek de ezt a filmet meg kell nézni. Bele néztem a vége felé. És amikor 2paccal van dre a studioba. Csak annyit mondok libaboros lettem
2015. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Decemberben jön a BD)
2015. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!