Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who-t miért csak...

A Doctor Who-t miért csak kevesen ismerik Magyarországon?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Háát. Egyrészt a média idehaza nem veszi fontosnak, mint pl.: egy új bosszúállót, vagy egyebet.


Másrészt, valahogy a magyar mentalitás nem találja benne az élvezetet. Ezt csak onnan tudom, hogy vagy 30 embernek ajánlottam, és az első évadot sem bírták ki.


A hétköznapi emberek felszínesek...az első évad látványban nem volt egy fantastic és már csak ezért is bedobják a törölközőt.

2015. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából ez függ az ismeretségi körtől is. Annó 3-4 ember nézte még rajtam kívül csak abban a 2 osztályban amibe jártam.
2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ahhoz felszínesnek lenni, hogy valaki ne bírja végignézni. Én is bepróbáltam és az első két évadot minden előismeret nélkül élvezettel végignéztem. De aztán egy idő után kezd kicsit unalmassá válni az önismétlés. Mindig felbukkan valami hűdegonosz földönkívüli, aztán persze a Doktor végül megmenti a napot, ezúttal 1001x is. Ki gondolta volna?

Szóval bele lehet unni. És a Doktor erőltetett, túljátszott stílusa sem lehet mindenkinek nyerő. Hát ez van.

2015. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy: van már vagy 25 évada. Most belekezdeni...


Kettő: Mofat


Három: nehéz hozzá célcsoportot találni.

2015. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as!


Van benne igazság, de most mondd meg :D majdnem mindegyik sorozatra igaz ez. A Sherlockban is mivan? Jön egy rejtély, egy főgonosz (főleg Moriarty) de Sherlock nyilván győzni fog, sőt, ott ráadásul minden szereplő meg is maradt, míg a DW még a főszereplőit is rendszerességgel megöli :)


Persze igaz, ami igaz, tényleg vontatott tud lenni, de szerintem ez már igény kérdése, hogy ki mire kíváncsi.

2015. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy elterjedt sorozat, viszont nem is nagyon reklámozták. Sokan nem szeretik az ide-oda ugrálást, vagy éppen azt, hogy a megkedvelt főszereplőket simán kiírják 1-2, de legfeljebb 3 évad után. Én, személy szerint nagyon szeretem. Igaz a régi évadokat nem láttam, csak a 9. dokitól kezdtem, de sok régi résznek nem hogy magyar, de angol felirata sincs, így egy kicsit nehéz. :D Az új első évada tényleg elég rossz, de ha azt a tizenvalahány részt kibírja az ember, utána már elég szerethető. Persze minden évadnak megvan a maga legjobb és legrosszabb része, de hát melyik sorozatnak nem? :D
2015. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!