Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek. Valaki...

Egy filmet keresek. Valaki ismeri? (Címe kéne. )

Figyelt kérdés
egy filmet a cimet nem tudom mert nagyon reg latam ket reszbol all az van benne hogy egy szoke no busszut akar alni egy csaladon es elkezd nekik dolgozni mert nem ismerik fel a csalad gyermeket koretalja mert bukasbol all es a csaj kikezd a gyerekkel es kesobb az apjaval de meg az anyaval is akit raadasul meg gyogyszerekkel tom a no es ha jol emlekszem kinyirja a bejaro notis meghozza ugy hogy megyle a pincebe es egy kotel van kifeszitve a lepcsonel es abban esik ell a bejarono.es azzal van vege hogy a fiuk haza telefonal es ott fekszik mellete az a no aki kiakarta nyirni a fiu anyat meg kikezdet a fiu apjaval is erdekes film az nagyon az a lenyege hogy a csaladfo nem ismeri fel a not valakinek a valakije a multbol es bosszut akar alni valamiert a no a csaladon es elhelyezkedik naluk mint korapetalo tanak

2015. aug. 11. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg:


A kéz, amely a bölcsőt ringatja ?

2015. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem ez
2015. aug. 12. 05:44
 3/3 A kérdező kommentje:
kozbe megtanaltam Bűnhődjenek az ártatlanok
2015. aug. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!