Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, mi lehet...

Keresek egy filmet, mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Az elejét szerintem nem is láttam. Arra emlékszem, hogy egy nőt üldöz egy halott férfi, sokszor megjelenik neki, ekkor mintha nem hallaná vagy látná őt senki.

Jár egy autószerelőnél is, ekkor is megjelenik neki a férfi.

Majd eljut valahova, ahol van egy épület, talán cirkusz, de nem biztos. Ez le van zárva, és azt mondják, hogy ne menjen oda. Végül mégis odamegy, és ott lát táncoló halottakat, majd észreveszik őt, és az egyik elkapja.

Keresik a nőt, de csak az eltűnésének helyszínét találják, ahová a lábnyomai vezetnek.

Azt hiszem, egy (autó?)balesetben meg kellett volna halnia, és ezért végül el is vitték magukkal a halottak. De ez nem biztos.

Esetleg valaki tudja a címét?



#baleset #nő #halott férfi #halottak táncolnak
2015. aug. 13. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg a fehér zaj?
2015. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

Nem volt benne semmi ijesztő, semmi véres vagy ilyesmi, inkább csak nyomasztó volt.

Nem vagyok benne biztos, de a nő talán orgonaművész volt, és ahol letelepedett, ott a templomban kapott állást orgonistaként.

2015. aug. 13. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Carnival of Souls

több napja ezen gondolkodtam, kerestem, de nem találtam sehogy.

az orgona eszembe jutott, és meg is találtam rögtön -.-

2015. aug. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!