Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film aminek az...

Van olyan film aminek az alábbi a története?

Figyelt kérdés

Egy családról szól: Férj,Feleség és egy közösségi gyermek az apa és a gyermek elmennek valahova kicsit kiruccanni de mire hazaérnek a feleséget holtan találják. Kêsőbb kiderül az a tény,hogyha szomszédok kihívják a mentőt ( a szomszédok többsége otthon tartózkodott) akkor a nő lehet,hogy nem hal meg erre a férj nagyon bepöccen és egyesével elkezdi megölni a szomszédokat kegyetlen módon. A végén a férj megöli magát,hogy a túlvilágon is végezhessen felesége részgyilkosaival.

Ha valaki tud ilyen filmet az legyen szíves îrja le


2015. aug. 13. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen filmről nem tudok. Olyanok vannak, ahol gondatlanságból ölnek meg valakit, és annak hozzátartozója elkezd bosszút állni. Ez a halál utáni bosszúállás a szomszédok lelkén (nekem úgy jött le, hogy így érted) végképp nem rémlik sehonnan, pedig elég sok horrort láttam.
2015. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Leírnád azoknak a filmeknek a címét amelyben gondatlanságból megölnek valakit és a hozzátartozója megbosszulja

2015. aug. 13. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, mit tettél tavaly nyáron

Prom Night

A vadász (ezt nem láttam, de asszem erről szól)

Péntek 13. első része (bár itt már vétlen emberek kerülnek sorra)


Most ennyi jutott eszembe nagy hirtelen.

2015. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halálos ítélet
2015. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!