Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmeket keresek, amik...

Olyan filmeket keresek, amik terhességről, babavárásról szólnak, mint az Áldott teher (megvan), például. Milyen filmek vannak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!
2010. márc. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Örömapa 2.-vígjáték, de nagyon jó szerintem! :-)
2010. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor megláttam a kérdést én is egyből az örömapa 2-re gondoltam. :)
2010. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a Felkoppintva c. film is, bár az néha elég bugyuta! :)
2010. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Örömapa 2.(bár nem a terhességről szól teljes egészében, de igen terhes nők vannak benne!!)

Ilyen a formám (arról szól h Jennifer Lopez a filmben várja a tökéletest és mivel még nem találta meg, de már gyereket akar megtermékenyítteti magát egy spermadonorral, majd rögtön ezután belebotlik a nagy őbe és amikor elkezdenek randizgatni kiderült h már elsőre sikerült teherbe esnie és...

Juno (teherbe esik egy 16 éves lány és ha megszületik a gyereke akkor rögtön örökbe akarja adni)

Kismamának áll a világ (bár ebben nem igazából terhes Lindsay Lohan, de h ki ne rúgják megtetteti)

Nicsak ki beszél ( Kirstie Alley gyereket vár a főnökétől ám az amikor egyszer már a 9.hónapban van a csaj csókolózik egy másik nőcivel és ezt meglátja kirstie aztán beindul a szülés és hív egy taxit amit John Travolta vezet és majd egymásba szeretnek)

Nicsak ki beszél még ( ez a folytatása az előzőnek itt megint terhes lesz és megszületik a kis húga Mike-nak:))

Nicsak ki beszél most (ebben a részben már igazából senkisem terhes, de sztem érdemes ezt is megnézni ha már az első kettőt láttátok)

Áldatlan állapotban (ezt már régen láttam és nem is nagyon szeretem, de lehet attól másnak tetszik)

2011. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várandósok

Szerelem kiadó

2014. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!