Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok válaszolni pár...

Tudnátok válaszolni pár kérdésre a Terminátor Genisyssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg a filmet, és van pár dolog, amit nem értettem.

1. Ki és mikor küldte vissza Papát Sarah Connorhoz?

2. Honnan tudták, hogy vissza fog jönni 1984-be Kyle Reese Sarah megvédésére, és egy terminátor a megölésére?

3. Ha az 1984-beli fegyverek nem érnek semmit a terminátorok ellen, akkor Sarah hogy tudta egy sniperrel egy lövéssel kiszedni a gépet?

4. Ha létezik több féle T-800-as is, akkor miért mindig egy Schwarzenegger arcút küld vissza a Skynet? Így könnyű észrevenni.

5. Amikor Papa harcol John Connorral, Papa több sérülést is szerez, még a karját is elveszíti, a film végére pedig teljesen ép lesz. Most akkor mi van? Azzal, hogy beleesett a folyékony fémbe, T-1000-essé alakult?

6. Miért állt át John a Skynet oldalára? Tudom, hogy a filmben elmondták, de nem igazán értettem.

7. A Genisys fejlesztői miért adták egy mesterséges intelligencia (Skynet) kezébe az egész programot?

8. Ha Sarah és Kyle nem feküdtek le egymással, akkor hogy élhetett mégis John a jövőben?

9. Skynet miért nem küld vissza egyszere több terminátort, hogy biztosra mennyen?

Most hirtelen ezek jutottak eszembe, ha még találok újakat, leírom.

:D



2015. aug. 14. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak annyit nem értek, hogy ha John apja Kyle, aki ugye a jövőben él, akkor hogyan született John? Mert ugye legelőször vissza kellett menjen Kyle a jövőből úgy, hogy John nem is létezett, nem tudott Sarahról, ha egyáltalán volt ellenállás.


És a Skynetet pedig arra a chipre alapozták amit a Terminátor kézből szereztek meg, ami a már öntudatra ébredt Skynet által épített Terminátorhoz tartozott.

Szóval hogy is van ez? :)

2015. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

John alapból nem Kyle fia, hanem egy másik férfié, de amikor Kyle visszamegy a múltba, megváltozik az idővonal azzal, hogy lefekszik Sarahval.

Ugyanez van a Skynettel is. A Skynetet alapból chip nélkül fejlesztették ki, de amikor megtalálják a terminátor kezét megváltozik az idővonal, és a chipből fejlesztik ki.

Remélem érted :)

Na de valaki tudna válaszolni az én kérdéseimre?

2015. aug. 15. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ugyanúgy az ellenállók, tekintve, hogy időt utaznak, ez már azt veszi alapul, hogy végigment a cselekmény a 3. részen túl.


2. Első pont erre is választ ad.


3. A fegyverek legtöbbje valóban nem sebzi őket, ellenben az egy páncéltörő puska szerűség volt, szóval az már esélyes, hogy tud sérülést okozni, főleg a megfelelő helyre.


4. Mert ezt gyártották sorozatban, és a Skynet valójában csak egyet küldött vissza ezzel a bőrrel, 1. ben és az új filmben lévőt ami ugye egy és ugyanaz elméletben. A többi 3 gépet a 2. 3. és az új részben mind az ellenállók küldték vissza.


Többit majd holnap, késő van kicsit.

2015. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már várom a holnapot :D
2015. aug. 15. 01:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali, folytatnám, sajna úgy alakult nem jutottam géphez előbb. :(


5.

Igen olyasmi, konkrétan mint a T-1000-res által megjavított T-800 esetében. A folyékony fémmel egészült ki, abból lett a karja, meg elvileg a bőre helyett is az van, tekintve, hogy a film végén ismét megfiatalodott kicsit.


6.

Skynet megfertőzte, konkrétan amit a filmben is emlegetnek sejt szinten kicserélős cucc, így lényegben félig-meddig a gép vette át John tudtának helyét.


7. Mert azt nem tudták, hogy John egy gép. :D


8. Másik idősík, ahogy a film eleje felé mondják is, két külön sík jött létre.


9. Ez már egy jobb kérdés. Alap első résznél is az a történet, hogy pont megrohamozták a labort de a terminátor már átment, utána megy Kyle is. Akkor a második részben már nem is magyarázzák meg, miként sikerült ismét a két utazás, ahogy a 3. esetében se.

Szóval ez egy nyitott kérdés.

2015. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, jó válaszok! :)

A 2. és a 3. részben lévő terminátorokat lehet, hogy egy másik időgéppel küldte vissza a Skynet, még az első visszaküldése előtt. De akkor az emberek hogy küldték vissza a sajátjaikat? Jó kérdés! :/

2015. aug. 20. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy ez a része, már nincs megmagyarázva. :)


Meg ha teljesen reálisan gondolkodott volna a Skynet, tekintve, hogy gép, akkor mért nem az első rész idejébe küldte vissza másik kettő gépet is, nem külön-külön időpontokba mind a 3-mat.


Meg ugye van egy érdekes mozzanat is.

A harmadik részben, mikor a végén a 850-es kiveszi a második megmaradt celláját... és azzal robbantja fel a TX-et...

Tekintve, hogy a 800-as ( 1. és 2. rész ) és a 850 felépítésileg ugyan az, mindössze az idősebb bőr és a fejlesztett szociális képességek ( harag, érzelmek stb kifejezése ) amiben különbözik... szóval a lényeg, hogy az első részben is eljátszhatta volna ezt a játékot, cella ki még bent a bárban és pukk... körülbelül fix megoldás lett volna.

2015. aug. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!