Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó lett ez a videó?

Meszibence kérdése:

Szerintetek jó lett ez a videó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=krg7hU7RN8I


elég kezdő vagyok még ebben a nagy youtube - ozásban és tanácsok kellenének hogy szerintetek mivel lehetne jobbá tenni a videókat



#youtube-csatorna-videó-tutorial-animáció
2015. aug. 16. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is sajátítsd el a helyesírást.Nem ömbizalom hanem önbizalom.És gyakorold a magyarázást,olyan mintha betanultad volna a szöveget,vagy mintha olvasnád.

Ezeket nem kötekedesképp írtam,elvégre véleményt kértél.

2015. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen az elírást utólag észre vettem, de a 10 MB - s netemmel nem volt már kedvem ujra feltölteni
2015. aug. 16. 15:50
 3/3 anonim válasza:
Igen a beszéd nagyon olyan mintha betanult vagy olvasott szöveg lenne. A másik meg hogy 1 hete raktad fel de nincs új videó na most míg kezdő vagy addig nem ártana legalább 2 naponta felrakni egy videót mert olyan csatornára senki sem fog feliratkozni aki már az elején ritkán tölt fel. A nagyob csatornákon is állandóan van olyan hozzászólás hogy mikor lessz új videó már.
2015. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!