Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Túl a...

Nektek hogy tetszett a Túl a kerítésen (Over the Garden Wall)?

Figyelt kérdés

Én még akkoriban találtam rá, mikor tavaly novemberben kiadta az amerikai CN, és elég hamar ráfüggtem, aztán rengeteg cikket találtam arról is, hogy lényegében miről szól. Úgy veszem észre, hogy nagyon sokaknak nem esett le, mi történik valójában a sorozatban.

Ti mit gondoltok róla? Illetve akik megnézték eredeti nyelven is, hogy tetszett a szinkron?

(Én most nem fogok belemenni hossza, hogy a magyar verzió tetszett-e, röviden: nem.)



2015. aug. 16. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak magyarul láttam, és nagyon tetszett. Sokat mondjuk nem gondolkodtam rajta, hogy megpróbáljam kibogozni a különféle jelentéseket, de azért többnyire érthető volt. A hangulata nyerte el igazán a tetszésemet.
2015. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lipton18 ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik! A Gravity Falls készítője tweetelt(vagy retweetelt, már nem emlékszem) róla egy képet twitteren, és elkezdtem nézni(eredeti nyelven) és teljesen elnyerte a tetszésem. Maga a hangulat, a történet, a karakterek..és tényleg elég érdekes! Magyar szinkronnal csak 1-2 részletet láttam. Nem rossz, de az eredeti jobban bejön!:)
2015. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kyuta ***** válasza:
85%
Imádom! Angolul néztem szóval nem tudok a magyar szinkronra mit mondani,az angol hangjaik nekem nagyon tetszettek. :) <3
2016. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Remek alkotás. Mert ez tényleg alkotás. Gondolkozó emberek készítették.
2017. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!