Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol/hogyan lehet legalisan...

Hol/hogyan lehet legalisan regi magyar filmeket letolteni, vagy online nezni felirattal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben indafilm.hu

Második körben [link] valamint a Google Play áruházban is van filmes választék. Nem tudom, hogy itt találsz-e olyat, amit keresel, de külön régi magyar filmekre specializálódott szolgáltató nincsen. Viszont magyar filmhez nem nagyon hiszem, hogy találsz online feliratot.

2015. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a linkeket! Sajnos az indafilm azt irja, hogy kulfoldrol nem nezhetoek a filmek... :(

Az origos linkrol is ketto nem mukodik, az iTunesban meg nincsenek regi magyar filmek. Az Amazont is probaltam, ott sincs. A Google Playben sem talaltam meg a filmet :(

Ugy nez ki, marad az, hogy amikor hazamegyek, akkor bevasarolok DVD-ket es kihozom.

Csak vicces, hogy a 21. szazadban ez ilyen nehez legyen...

2015. aug. 21. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
m o o v i e . c . c egybe irva :)
2015. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm, es ez szerinted legalis oldal?
2015. aug. 27. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor vedd meg a dvdidet,csak segiteni akartam
2015. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban elek, ahol ismeros kapott mar csekket, amin befizetheti a buntetest az ingyenletoltesek utan, en ennel olcsobb megoldast keresek...
2015. aug. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!