Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is sajnáljátok, hogy...

Ti is sajnáljátok, hogy eltűntek a régi, jó magyar mesék a TV-ből? Melyik volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Pom Pom, Mézga család, Pumukli, Mazsola és Tádé
2015. aug. 22. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
A Kisvakondot kihagytam :)
2015. aug. 22. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

A net korában azért ilyen miatt már felesleges siránkozni :)


A Mézga család vicces, a többi felnőttként visszanézve borzalmas. Magyar népmesék rulez :D

2015. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

online még most is meg tudod nézni

vagy dvd-n is biztos kapható

a mézga családot szerettem gyerekként, de mondjuk már úgyse nézném

2015. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Az új generáció már szerintem nem élvezné annyira a régi meséket mint a régi. De szerintem minden generációnak megvan a maga meséje :)
2015. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mondjuk az eddig felsoroltakat mind szerettem, kivéve a Mazsola és Tádé, azt nem láttam, de a képek alapján szerintem nem is izgatott volna annyira. Meg még a Magyar Népmesék és a Pityke őrmester, amiket nagyon imádtam! :)

Amúgy a Pumukli nem magyar volt, hanem német (NSZK), szinkronizálva!

2015. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon néztem őket anno, szóval nem mondhatnám, hogy hiányoznak (bár van, amelyik valamennyire tetszik, pl. a Mézga család vagy a Kérem a következőt). Inkább azt sajnálom, hogy manapság nem készül belőlük valami sok, pedig érdekes lenne, ha nekünk is lenne egy stabil és ismert rajzfilmiparunk.


A Kisvakond egyébként cseh, és nagyon imádtam, csak éppen nem a rajzfilmet, hanem a könyv változatokat, ugyanis kiskoromban csak azokat ismertem.

2015. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Vízipók volt a kedvencem, de a Mézga családot meg a Vukot is szerettem.
2015. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!