Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmeket...

Tudnátok olyan filmeket ajánlani, amelyek karácsonykor, hálaadáskor, advent idején játszódnak kisvárosokban, vidéki környezetben?

Figyelt kérdés
Hangulatos, aranyos, romantikus, családi filmekre gondolok. Inkább 2000 után megjelentekre, nem muszáj feltétlenül szinkronizált legyen.

2015. aug. 22. 17:16
1 2
 1/12 Edward Scissorhands ***** válasza:
Hát... Van a The holiday, aminek egy része vidéken játszódik... Van a Karácsony Connecticut-ban, de az 1992-es...Jaaj, tudom már! Kelekótya karácsony, és nagyrészt a Miért éppen Minnesota is karácsonyi.
2015. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Edward Scissorhands ***** válasza:
Esetleg a Beépített szerelem...
2015. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A The holiday-t és a Kelekótya karácsonyt láttam már, valamint a Miért éppen Minnesota-t is. Viszont most, hogy eszembe juttattad, biztosan megnézem majd még. A Karácsony Connecticutban-ról is hallottam már, viszont nem láttam, de nem tűnik rossznak. A Beépített szerelem eddig teljesen új, de jónak tűnik.:)
2015. aug. 27. 21:34
 4/12 Edward Scissorhands ***** válasza:
Szívesen! Közben eszembe jutott még a Kőkemény család is. Karácsonyi, bár nem emlékszem pontosan, mennyire vidéki... De jó. Csak nem a nagyon vidámak közé tartozik, de azért meg van a hangulata... Mindenképp ajánlom, ha épp vágysz valami ilyesmire. :)
2015. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Ismerős, lehet, hogy láttam, de mindenképp a többször nézős kategóriába tartozik szerintem.
2015. aug. 29. 09:41
 6/12 Edward Scissorhands ***** válasza:

:)

Majd esetleg írok, ha eszembe jutna valami.

2015. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi.
2015. aug. 31. 10:10
 8/12 Edward Scissorhands ***** válasza:

Na, utána néztem még, és ezeket találtam. Én nem láttam még őket, csak bele-bele néztem, de nekem jónak tűnnek, és én is meg fogom nézni őket, mert érdekelnek. :)

Lebilincselő karácsony, Havas csodák, Angyali üzlet, Udvarlót karácsonyra. Ezeket meg is találtam a Youtube-on. :)

Amúgy van még a Csak barátok, amit láttam, az is ilyen, csak azért nem írtam eddig, mert voltak benne számomra kicsit gusztustalan részek... De vidéken játszódik, karácsonykor.

2015. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) A Lebilincselő karácsony és az Udvarlót karácsonyra régi kedvenceim, és minden évben megnézem őket. A Havas csodák és az Angyali üzlet még újak, de tényleg érdekesnek tűnnek. Biztosan megnézem őket. A Csak barátokat is láttam már, tényleg van benne pár furcsa rész, viszont a kisváros része tipikusan az, amit keresek.:)
2015. szept. 1. 12:18
 10/12 Edward Scissorhands ***** válasza:
:)
2015. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!