Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van az alabbiakhoz hasonlo...

Van az alabbiakhoz hasonlo film, mint pl. Addam Family, Bridget Jones?

Figyelt kérdés
Tudtok ajanlani olyan filmeket,ami szorakoztato,nincs nagy mondanivaloja,megse 1oo % gagyisag,pl.Bridget Jones,Addams Family?
2008. szept. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből nem igazán derült ki az ízlésed...Most a fekete humort vagy a limonádét részesíted előnyben?Ha nem haragszol meg,szeretném megkérdezni,hogy mi a problémád azokkal a filmekkel,amiknek van mondanivalója?Mindenesetre ajánlanám szeretettel a Egy makulátlan elme örök ragyogása című filmet.
2008. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy félreérthető a kérdés...nincs bajom azokkal a filmekkel,amiknek van mondanivalójuk,nagyon sokat néztem már,meg értelmezem is,csak azzal nem tudok kikapcsolódni,a limonádéval igen,mert nem kell gondolkozni rajta.Ráadásul mostanában kicsit melankólikus vagyok,azért írtam olyan filmek címét,amik humorosak,és e két film poénjai tetszenek (nem erőltetettek)
2008. szept. 8. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha kikapcsolódásra vágyom akkor megnézem pl az Amerikai pite valamelyik részét, vagy mondjuk a Kalandférgek is hasonló.
2008. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyalog-galopp

:D Nagyonjóó.

2008. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!