Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki győzne ha összecsapna King...

Ki győzne ha összecsapna King Kong és Godzilla? Meggyőző érveket kérek. : ) (a méretük legyen hasonló)

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:11
1 2
 1/15 Dymo ***** válasza:
100%
chuck norris
2010. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

King Kong, mert ő intelligensebb, és hasonló méret esetén nincs testi hátrányban.


De "valóságban" Godzilla nyolcszor vagy kilencszer nagyobb, mint King Kong.

2010. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én Godzillára fogadnék, jóllehet inkább King Kongnak szurkolnék.


King Kong az 1976-os filmben két lábon állva kb. 15 méter magas, Godzilla pedig 80-100 méter lehet. De ha mondjuk hasonlók a méreteik, akkor Godzilla (legalábbis a klasszikus) bevetheti sugárfegyverét.

2011. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azonos méret nem jöhet szóba. valódi méreteknél godzilla belepaszírozná kongot a betonba.
2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Cloverfield!
2011. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a '60-as évekbeli 'King Kong VS Godzilla' c. filmet! Abban Kongot felnagyították Godzi méretére, és megküzdenek egymással.



Amúgy SPOILER:


Egyik se győz, csak feladják a harcot.

2011. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a fenti commentelőnek: igenis kong győz, mindketten bele zuhannak a tngerbe, majd kong előjön, és hazaúszik a szigetére, godzilla pedig elpusztul.
2011. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

15:01-ösnek:


Ez egy elterjedt hiedelem-féleség, ám Godzilla még jó pár ez után játszódó filmben szerepel, szóval él, csak éppen ez ebből a filmből nem derül ki. És azok a filmek ugyanezt a történetet követik, vagyis ugyanaz a Godzi tér vissza.

2011. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom egy már három éve feltett kérdésre válaszolok...de szerintem ez nem gond... Ha azonos méretűek lennének, szerintem King Kong, mert okosabb és mozgékonyabb


[link]


De ha a valódi méreteiket nézzük, akkor simán godzilla győzne, mert sokkal nagyobb


[link]

2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Régi kérdés, de hátha olvassák még.

Én egyenlő méretek mellett is Godzillára voksolnék. Lehet King Kong, okosabb, és arányaiban talán erősebb is, de Godzinak egyrészt ott a sugara, másrészt a beépített arzenálja is nagyobb (éles fogak, karmok, tüskék, erős farok) és szerintem strapabíróbb is King Kongnál, akinek csak szőre van, míg atomgyíkunknak (talán páncélszerű) pikkelyei.

Másik szempontból lehet Kong sugárfertőzést kapna és rákban megpusztulna néhány év elteltével. : P

2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!