Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így jártam anyátokkal-hoz...

Így jártam anyátokkal-hoz hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés

Mondhattok ismertebbeket, vagy kevésbé ismertebbeket, a lényeg, hogy hasonló legyen ehhez: szerethető szereplők, nagy poénok, szomorú, sírós részek, stb.


Tudtok esetleg ilyeneket?



2015. aug. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A maiak közül: A nevem Earl.

Bár a Comedy C-on fut(ott), de nem csupán egy vicces poénhegy. Nagyon kedveltem a szereplőit és van mélyebb mondanivalója is, minthogy pisi-kaki-hányás vonalon nevettessen csupán.


régi sorozatokból: Miért éppen Alaszka?

ami nem épp Comedy Central jellegű, de szerintem minden kritériumodnak megfelel. Humor is van benne, a szereplők kedvelhetők, szomorú/elgondolkodtató részekkel vegyesen.

2015. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a Jóbarátok eléggé hasonlít rá, igaz kicsit régi, de nekem akkor is nagy kedvencem, mostaniakból pedig az Agymenőket ajánlom, az nem épp ugyanolyan, de vicces, és én szintén nagyon szeretem
2015. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 26. 06:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Jóbarátokat biztos szeretni fogod, nekem is kedvencem!
2015. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Happy endings is hasonló.
2015. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Miben hasonlít egymásra a két sorozat? Melyiket szereted jobban és miért?

2015. aug. 26. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Főként abban hasonlít hogy a Happy endings is egy szűk baráti kör mindennapjairól szól.

Egyértelműen az Így jártam anyátokkalt szeretem jobban, de nem tudnám megmondani hogy pontosan miért. Eléggé a szívemhez nőtt az a sorozat :)

2015. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok vele :) Köszi mindenkinek!
2015. aug. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!