Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az orange is the new black c....

Az orange is the new black c. sorozatot tényleg csak leszbikusok nézik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik helyen azt olvastam, hogy úgy tudhatod meg hogy ki leszbikus hogy megkérdezed tőle: Hogy tetszett az OITNB-nek az új évada?

Ez igaz?



2015. aug. 27. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot rég olvastam.
2015. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 marikanéni válasza:
100%

Annyi igazság van benne, hogy a sok leszbikus szál (nem csak Alex és Chapman az egyetlen leszbi pár) miatt sok leszbi nézi is. De én pl a nővéremnek megmutattam anno az első évadot, biztosíthatlak, nem leszbikus, pasija van és közös gyermekük, mégis oda meg vissza van a sorozatért :D

Nem merném kijelenteni, hogy a leszbikus nők a célcsoportja a sorozatnak, ez azért nem egy L Word pl... Oké elég szabadosan kezeli ezt a homoszexualitás témát, de nem csak leszbikusok nézik.

2015. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én imádom az L word c sorozatot de erről a fentiről még nem hallottam O.o de kíváncsi lettem pedig szaros korom óta imádom a noket mostani sorozat vagy film ez? :) köszi az infot :*
2015. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 marikanéni válasza:
2013 júliusában volt az első évad premierje, azóta kijött még kettő. Csak ajánlani tudom, fantasztikus sorozat... :) Jó szórakozást!
2015. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túl komolyan vettél egy viccet. :)

Nekem is a hetero barátnőim imádják az OINTB-t, én pedig leszbikusként nem láttam még egy epizódot sem. Ellenben poénkodásokat, mint amit említettél, már hallottam, de ennyi volt az egész, poénkodás.

18l

2015. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

OITNB, Sense8, Lip Service, L Word, Orphan Black, Faking It, nagyjából ezek a híresebb leszbikus témájú sorozatok, és értelemszerűen nem főként hetyók nézik őket. Jó, persze-persze, kivételek mindig vannak, de nem véletlenül van ezeknek ekkora híre. Az átlagheteró csak ritkán van annyira "toleráns", hogy egy alapvetően szórakozásból nézett sorozatban hidegen hagyja a meleg szál, hiszen ő maga nem érintett benne, akkor meg miért érdekelné, miért ne nézne mást, ami esetleg jobban tetszik neki? Nyilván ezek a sorozatok nem kizárólag leszbikus sztorikat használnak, de azért az sem igaz, hogy csak érintenék a témát.

Kérdezőnek: az ultimate nyom inkább az, ha egy csaj a fenti sorozatokból többet is néz, vagy mondjuk az OITNB-et + még valami más meleg témájú film amit látott és tetszett neki.

Jó, elviekben ettől még nem tutira leszbikus/biszexuális, de gyakorlatban azért be szokott jönni.

2016. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor igaz, ha van pár más jel is. Önmagában mert valaki nézi, még nem biztos, hogy leszbi/bi. Aki az "L Word"-ot szereti, az már gyanúsabb. De ott is érdemesebb több összetevőt nézni. De amúgy sok ilyen kis jel már kiad egy képet, valóban.
2016. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!